Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

„Karlsono kinas“ kviečia vaikus į animacijos dirbtuvėles


Skelbimas


7MD informacija

Share |
Savaitgalio rytais „Skalvijos“ kino centre, jau papusryčiavus, bet dar neatėjus pietų metui, tėveliai ir vaikai, o gal kartais seneliai ir anūkai, kviečiami į „Karlsono kiną“! „Karlsono kine“ – geri įdomūs lietuviški ir europietiški filmai visai mažiems ir jau ūgtelėjusiems vaikams.

Nuo šiol du kartus per mėnesį „Karlsono kinas“ kvies vaikus ne tik žiūrėti filmus, bet ir pasimokyti patiems juos kurti. Profesionalūs animacinių filmų režisieriai Valentas Aškinis ir Jūratė Leikaitė prieš „Karlsono kino“ seansus ves valandos trukmės animacijos dirbtuvėles įvairaus amžiaus vaikams.

 

Į dirbtuvėles vaikai kviečiami atsinešti savo ar tėvelių rankomis pagamintus žaisliukus, kurie vėliau taps filmukų herojais. Animaciniai filmukai bus kuriami pagal vaikų pamėgtas linksmas ir nuotaikingas „Teatriuko“ dainas vaikams. Savo sukurtus filmukus vaikai pamatys kino ekrane iškart po kino seanso.

Norint sudalyvauti dirbtuvėlėse reikia iš anksto užsiregistruoti el. paštu [email protected].

 

Dirbtuvėlių trukmė 1 val., kaina vaikui – 10 Lt. Sumokėti už dirbtuvėles galima „Skalvijos“ kasoje.

Artimiausios animacijos dirbtuvėlės vyks sausio 10 ir 24 dienomis, sekmadieniais, 12 val., prieš lėlinės animacijos programą „Meškiukas ateina“.

 

Dar viena žiemos naujiena „Karlsono kine“ – lėlinės animacijos filmų vaikams programos „Meškiukas ateina“ premjera. Europoje pripažintos ir itin vertinamos latvių animacijos studijos „Animacijas Brigade“ sukurti filmukai pasakoja linksmas ir pamokamas istorijas, kurių herojai – draugiškas meškinas, svajoklis jonvabalis, išdykę vabzdžių mažyliai ir kiti pašėlę miškų bei pievų gyventojai. Nuotaikinga filmų programa skirta vaikams nuo 4 metų. Kaip ir visi „Karlsono kino“ filmai, programa „Meškiukas ateina“ yra įgarsinta lietuviškai.

 

Daugiau informacijos apie animacijos dirbtuvėles ir „Karlsono kiną“ ieškokite www.skalvija.lt.


„Skalvijos“ inf.

 

*  *  *

„7 meno dienos“ Nr.1 (877), 2010-01-08

Versija spausdinimui

Komentarai

zqDRdKOiRT, 2011-06-24 04:03

What a joy to find someone else who thkins this way.

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti