Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
TEATRAS

Keistuolių teatre Kalėdų premjera


Anonsas


7MD informacija

Share |
Aktorė Aldona Vilutytė.
Dmitrijaus Matvejevo nuotrauka
Šį savaitgalį Keistuolių teatras kviečia į didžiausią šio sezono šventę – Kalėdinę premjerą vaikams „Mamulė Mū“. Naujas muzikinis spektaklis žiūrovams bus pristatytas gruodžio 5 ir 6 d. 12 val.


Šis spektaklis pastatytas pagal švedų rašytojų Jujjos ir Tomo Wieslanderių knygelę „Mamulė Mū laipioja po medžius“, kuri sulaukė itin teigiamų vaikų literatūros kritikų atsiliepimų ir buvo pavadinta tikru atradimu.

 

Muzikinis spektaklis „Mamulė Mū“ – tai pasakojimas apie Karvę (Aldona Vilutytė), kuri nori laipioti po medžius. Kita ūkio gyventoja – žvali, aikštinga ir ištikima Varna (Marija Korenkaitė), priešingai nei jos avantiūristė bičiulė, tvirtai stovi, tiksliau, tupi ant žemės. Pasaką apie iš pirmo žvilgsnio neįmanomą draugystę seka šmaikštuolis Ūkininkas (Vaidotas Žitkus), jam talkina linksmas jaunųjų ūkininkų orkestrėlis. Kaip kurti ir išsaugoti draugystę, kaip siekti svajonės ir nepasiduoti pusiaukelėje – į šiuos vaikams ir ne tik jiems aktualius klausimus atsakys dvi draugės, kurių nepaprasti nuotykiai padės ne tik nusišypsoti, bet ir susimąstyti.

 

Kaip ir kiti Keistuolių teatro spektakliai vaikams, „Mamulė Mū“ kupinas muzikos, linksmų, nuotaikingų dainelių – visa tai sudomins net pačius mažiausius, kuriems dar sudėtinga sekti pasakojimo siužetą.

Premjerinis spektaklis „Mamulė Mū“ bus rodomas visą gruodžio mėnesį. Nuo gruodžio 13-osios po spektaklio mažuosius teatro gerbėjus džiugins pats tikriausias Kalėdų Senelis.

 

Keistuolių“ teatro inf.

 

*  *  *

„7 meno dienos“ Nr.44 (873), 2009-12-04

Versija spausdinimui

Komentarai

ZxIvKttnB, 2012-01-08 22:47

I never thuoght I would find such an everyday topic so enthralling!

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti