Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
DAILĖ

Tapybos realybės šou

Komentarų yra - 14  
52 – prizą susiorganizavusiam, 2009-11-14 22:26

Aš neadvokatauju, aš nusiminiau, kad nėra jaunųjų tapytojų, bet pasukusi galvą prisiminiau anuos du iš Št raidžių ir apsiždiaugiau, kad vis tik yra (nors gal jie jau neužtenkamai jauni, gal ir prašoviau su šiais atsitiktiniais pavyzdžiais). Tokiu atveju tenka grįžti prie nusiminimo. Apie prakišimą į konkursą ne aš rašiau, neišmanau tokių tapybos verslo subtilumų. Dėkoju už naudingus palinkėjimus, stengsiuos tobulėti.

to 52, 2009-11-13 23:07

I si konkursa stengtis prakist nereikejo. Nori, uzpildai anketa ir dalyvauji. Nei Stelmanas nei kiti nelaimingieji net nenorejo dalyvauti. Tai ko jiems cia advokataujate. Esate patriotai kitokios tapybos, sukurkite rengini jiems. Paroda, Bienale, undergraundo paroda. Nors ka nors. O jei nesugebate, tada laukite kitu metu renginio. Galesite vel pasisakyti. Taip nieko neveikiant, parasant komentara i metus karta jau tapsite ir siuolaikines tapybos zinovu ar net ekspertu. Sekmes darant "karjera"

Qza, 2009-11-12 23:38

Nyku po sito ale konkurso. Mazo kaimo dideli kompleksai pavirsiun isplauke, o didieji talentai ir tikri genijai, anot straipsnio autores, toliau tyliai kuria.

Lietuvis, 2009-11-12 18:16

Moketi vien tapyti nereiki,Lietuva juk svogeriu krastas. "Neprakisa" nieks tai ir "nepralenda" i parodas.

52, 2009-11-12 14:34

dalyvavo Štaraitienė, Štelmaną šiaip priminiau, kaip mokantį tapyti, turbūt atsirastų ir daugiau mokančių

Lietuvis to 52, 2009-11-12 13:34

Ar Stelmanas dalyvavo kvadrienaleje?

Ozas, 2009-11-11 21:32

Kas cia per straipsnis? nesuvokiama

52, 2009-11-11 15:12

Gal šios parodos autoriai tikrai puikūs šoumenai ar vadybininkai ar dar kokių nors išskirtinių talentų savininkai, bet parodoje sukabintas blankias drobes net tapyba sunku pavadinti (nuo I vietos prizininko iki paskutinės). Tarsi Lietuvoje nebebūtų jaunų tapytojų. Pavyzdžiui kvadrienalėje nustebinusi Štaraitienė, ar koks Štelmanas iš Kauno (nors šiaip nemandagus tipas, gal dėl to netinkantis į tokius renginius). O šie jaunieji talentai geriau pritaikytų šou sugebėjimus ten, kur jie labiau tinka ir neužmtų sunkiai išstenėtomis drobelėmis parodinio ploto. Straipsnio autorė labai taikliai įvardijo renginio esmę ir dar sugebėjo rasti pagiriamų žodžių šiai varganai kūrybai.

meno kritika, 2009-11-10 18:39

jauniems (ir ne tik) meno kritikams noras rasyti pakiltu paprastu budu: pavyzdziui, zenkliai pakelus honorarus. ir nereikia cia niekam dviraciu isradinet, nei NDG, nei nustipusiems kulturos savaitrasciams.

pastebejimas, 2009-11-09 20:36

Jolanta Marcisauskyte -Jurasiene, su siuo straipsniu , "Kritiku Erovizijoje" uzimtumete tas pacias vietas kaip ir Lietuvos Vokalistai. Nepainiokite su LT United. Jie zaide pagal "realybes sou" taisykles.

kritiku dirbtuves, ne realybes sou ?, 2009-11-09 20:20

Suzinosite po kritiku dirbtuviu, kam jos buvo skirtos :)). O gal ir nesuzinosite. Nes suksites taip kaip ir visi kiti sraigteliai. Jus ir taip labai ploni, o jei dar pries krypti noretumete pasisukti tai sparneliai triokst... ir nera kritiko :) Galeciau isvardinti tuos buvusius labai gabius ir dabar su nulauztais sparneliais reklameles kuriancius. Kaip jie pyksta ant viso aplinkinio pasaulio del savo nerealizuotu svajoniu. Agenturoje kaprizu nelieka. Nori algos, rasai ta ka liepia.
Geriau uzsienio kalbas mokinkites tai gal i Lenku zurnala bent parasyti gausite.

to meno kritikos realybes sou, 2009-11-09 16:27

is kur pas zmones tokia neapykanta kritikams? juk straipsnyje nera nieko pikto pasakyta apie tapytojus, tik pats konkursas savo desniais palygintas su realybes sou (jei idomi forma tamstai tera nezinojimas ka pasakyti ir del to kalbejimas uzuolankomis, tada atsiprasau, matyt, kitiems patinka sausi, primityvus tekstai) Bet gal cia raso tas, apie kuri nieko neparase autore, uztat ir piktas - tada suprantama :) o artnewso kritiku dirbtuves yra ne tam, kad suaktyvintu ir pakeltu nora rasyti jurasienei ir sapokai. kas buvo, zino.

meno kritikos realybes sou NDG, 2009-11-09 15:36

Neigalus, piktdziugiskas straipsniukas. Tipiskas pvz, kai kritike neturi ka pasakyti. Tada daug teksto pakloja uzuolankomis bandydama priarteti prie to, ka pabaigoje planuoja parasyti. Manau gerai butu surengti realybes sou Meno Kritikams. Beje vienas jau vyksta Nacionalineje Dailes Galerijoje. Art News rengiamas paskaitu ciklas jauniems menotyrininkams. Rengiamas , kad jiems pakiltu noras rasyti. Gal suaktyvins Jurasiene, Sapoka ir kitus. Tik piniginiu premiju deja nera. Nes kritikams honoraru "nereikia
". Jie gali isgyventi kaip meskos - ziema ciulpdamos letena. O seminaro rengejai isisavins 20000 litu, skirtu surengti kritikams "svente". Jauniems Tapytojams , bent padalino. Jauniems kritikams deja - ne.

L, 2009-11-06 22:00

Geras tekstas. Linkiu neprarasti sveikos kritines nuovokos.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti