Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 37 (866), 2009 spalio 16 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Spalio 16–22


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

16–22 d. – Baltoji pūga (JAV) – 12, 14.30, 17, 19.30, 22 val.

Šalti apkabinimai (Ispanija) – 11.45, 14.50, 18, 20.45

20 d. – Artimos šviesos (rež. I. Miškinis) – 20 val.

17, 18 d. – Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša (JAV) – 11.30, 13.30

16–22 d. – Japonijos kino savaitė „Japonija toli, Japonija arti“

20 d. – Keliautojo laiku žmona (JAV) – 19.30

16–19, 21, 22 d. – Kelionė į vandenyno gelmes (3D, JAV) – 11, 14.30, 17.45, 20.50; 20 d. – 11, 14.30, 17.45, 21.35

16–22 d. – Svetimas kūnas (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15

16–19, 21, 22 d. – Devintasis (JAV) – 12.15, 14.15, 16.45, 19, 21 val.; 20 d. – 12.15, 14.15, 16.45

16–22 d. – G būrys (3D, JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19.15

16, 19–21 d. – Julie ir Julia (JAV) – 16, 18.40, 21.15; 17, 18, 22 d. – 13.15, 16, 18.40, 21.15

16–21 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 15.40, 18.15, 20.30; 22 d. – 13.30, 15.40, 18.15, 20.30

16, 19–21 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 21.30; 17, 18, 22 d. – 13.50, 21.30

16–22 d. – Dženiferės kūnas (JAV) – 16.45, 19 val.

Galutinis tikslas 4 (3D, JAV) – 21.35

16, 19–21 d. – Aukštyn! (JAV) – 15.20; 17, 18, 22 d. – 12.45, 15.20

16, 19–21 d. – Duburys (rež. G. Lukšas) – 17.15; 17, 18, 22 d. – 12 17.15

16, 17, 19–21 d. – Tapti žvaigžde (JAV) – 15 val.

16–22 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 20.15

Forum Cinemas Akropolis

16–22 d. – Baltoji pūga (JAV) – 11.30, 13.45, 16.30, 19.15, 21.45

17, 18 d. – Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša (JAV) – 11.45, 15 val.

16–22 d. – Svetimas kūnas (JAV) – 10.30, 13.15, 15.45, 19.00 21.30

16, 19–21 d. – Devintasis (JAV) – 15.30, 17.45, 20.15; 17, 18, 22 d. – 11.15, 13.30, 15.30, 17.45, 20.15

16, 19–20 d. – G būrys (JAV) – 16.15, 18.15; 17, 18, 22 d. – 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15; 21 d. – 11.30, 16.15, 18.15

16, 19–21 d. – Dženiferės kūnas (JAV) – 16.20, 18.45, 21 val.; 17, 18, 22 d. – 13.45, 16.20, 18.45, 21 val.

16, 19–21 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 16.50, 19.20, 21.40; 17, 18, 22 d. – 14.20, 16.50, 19.20, 21.40

16–22 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 15.15, 18.30, 21.15

16–21 d. – Tapti žvaigžde (JAV) – 18 val.; 22 d. – 11.45, 18 val.

16–21 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietuja) – 20.45; 22 d. – 14, 20.45

17, 18, 22 d. – Aukštyn! (JAV) – 10.45, 13 val.

16–22 d. – Pandorum (JAV, Vokietija) – 20.30

17, 18, 22 d. – Ledynmetis (JAV) – 12 val.

Skalvijos“ kino centras

Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

16 d. – Tirpstanti atmintis (Prancūzija) – 14.30

16 d. – Dangaus šešėlis (rež. R. Lileikis) – 15.40

16 d. – Lotmano pasaulis (Estija) – 18 val.

16 d. – Keturi žingsniai (rež. A. Stonys) – 18 val.

16 d. – Matadoras (Austrija) – 21.40

16 d. – Laimė (Rusija, Kazachstanas) – 20 val.

16 d. – Duonos diena (Rusija) – 20 val.

17 d. – Trasa (Prancūzija, Rusija) – 17 val.

17 d. – Tamsoje (Rusija, Suomija) – 17 val.

17 d. – Poste restante (Lenkija) – 19 val.; 18 d. – 17 val.

17 d. – Vieno žmogaus kaimas (Libanas) – 20 val.

17 d. – Berlyno triušiai (Lenkija, Vokietija) – 21.40

18 d. – Po pergalės 1989–1995 (Lenkija) – 13.30

18 d. – 89 mm nuo Europos (Lenkija) – 13.30

18 d. – Horizonto pabaiga (D. Britanija) – 15 val.

18 d. – Vaikas buda (Izraelis) – 17 val.

18 d. – Durakovo – kvailių kaimas (Rusija, Prancūzija) – 19.15

17, 18 d. – Bjaurusis ančiukas ir aš! (animacija, Danija) – 11 val.

Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis 2009“

19 d. – programa „Gyvenimiškos istorijos“ – 11 val.

19 d. – programa „Animaciniai muzikiniai klipai“ – 13 val.

19 d. – programa „Linksmai apie rimtus dalykus“ – 15 val.; 20 d. – 21 val.; 22 d. – 17 val.

19 d. – programa „Forma T“ – 17 val.

19 d. – programa „Pasirodymai“ – 19 val.; 23 d. – 15 val.

19 d. – programa „Muzika ir šokis“ – 21 val.

20 d. – programa „Vaikai ir gyvūnai“ – 11 val.

20 d. – programa „Mažieji mūsų draugai“ – 13 val.

20 d. – programa „Figūra Z“ – 15 val.

20 d. – programa „Jausmai“ – 17 val.; 22 d. – 15 val.

20 d. – vokiečių animacijos retrospektyva „Jautriai ir su meile“ – 19 val.

21 d. – Kelionė į tolimą žemę (rež. S. Pesyan) – 11 val.

21 d. – programa „Pasakų pasaulis“ – 13 val.; 25 d. – 11 val.

21 d. – programa „Animaciniai filmai televizijai“ – 15 val.

21 d. – vokiečių animacijos retrospektyva „Garsūs ir pripažinti“ – 19 val.

21 d. – programa „Filmai suaugusiems“ – 21 val.

22 d. – programa „Kitoks pasaulis“ – 11 val.

22 d. – programa „Sapnai ir svajonės“ – 13 val.

22 d. – Imigrantai arba saldus gyvenimas L. A. (rež. G. Csupo) – 19 val.

17 d. – Tarp dangaus ir žemės (dok. f., Belgija, Nyderlandai) – 13 val.

17 d. – Naujoji Penelopė (dok. f., Tadžikistanas) – 14.10

17 d. – Šventojo kalno parkas (rež. T. Bručas, dok. f.) – 14.40

17 d. – Širdis už grotų (dok. f., Baltarusija) – 15 val.

17 d. – Kaimynai ir vizos (dok. f., Baltarusija) – 15.55

18 d. – Amerikos eksperimentinio kino 2–oji programa – 21 val.

22 d. – Dangaus ir žemės magija (animacija, JAV) – 21 val.

Pasaka

Šv. Ignoto 4/3

16 d. – Rugpjūčio šventė – 15 val.; 17 d. – 15.30; 18 d. – 14 val.

16 d. – Sapnas – 16.30; 17 d. – 15 val.; 18 d. – 15, 21.30

16 d. – TKKF – 17, 18.30, 20.45, 21 val.; 17 d. – 17, 19, 19.15, 21, 21.15; 18 d. – 16, 18.30, 19, 20.45

16 d. – Tomo išdaigos 18.45

17, 18 d. – Migruojantys paukščiai 2. Imperatoriaus kelionė – 13 val.

18 d. – Sakmė apei raudantį kupranugarį – 17 val.

Ozo kino salė

16 d. – Padykėlė Lola (Italija) – 18 val.

17 d. – Roko legendos: „Pink Floyd“ – 16 val.

19 d. – Nuomos sutartis (rež. K. Vildžiūnas) – 18 val.

20 d. – Stalkeris (SSSR, Vokietija) – 18 val.

21 d. – Persona non grata (Rusija, Lenkija) – 18 val.

22 d. – Panelės Smilos sniego jausmas (Vokietija, Danija, Švedija) – 18 val.

23 d. – Sena daina (Prancūzija) – 18 val.

24 d. – Kino klubas. Roko legendos: Joe Cocker, Jimi Hendrix, Janis Joplin (muz.) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

16–22 d. – Baltoji pūga (JAV) – 11.15, 13.45, 16.30, 19.15, 21.45

16 d. – Šalti apkabinimai (Ispanija) – 15, 18, 20.45, 23.30; 17, 22 d. – 12.15, 15, 18, 20.45, 23.30; 18 d. – 12.15, 15, 18, 20.45; 19–21 d. – 15, 18, 20.45

17, 18 d. – Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša (JAV) – 11.45, 16 val.

21 d. – Keliautojo laiku žmona (JAV) – 18.30

20 d. – Muzika, suradusi mus – 18.15

16 d. – Svetimas kūnas (JAV) – 16.15, 18.45, 21.30, 23.45; 17, 22 d. – 11, 13.30, 16.15, 18.45, 21.30, 23.45; 18 d. – 11, 13.30, 16.15, 18.45, 21.30; 19–21 d. – 16.15, 18.45, 21.30

16–22 d. – Kelionė į vandenyno gelmes (3D, JAV) – 13, 18.30, 21.15

16 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 17.45, 22.30; 17, 22 d. – 12.45, 17.45, 22.30; 18 d. – 12.45, 17.45; 19–21 d. – 17.45

16, 19–21 d. – G būrys (JAV) – 14, 16val.; 17, 18 d. – 14 val.; 22 d. – 11.45, 14, 16 val.

16–22 d. – G būrys (3D, JAV) – 10.15, 15.45

16, 19–21 d. – Julie ir Julia (JAV) – 19.30; 17, 18, 22 d. – 14.15, 19.30

16–22 d. – Dženiferės kūnas (JAV) – 17, 22 val.

16, 19–21 d. – Tapti žvaigžde (JAV) – 20.15; 17, 18, 22 d. – 15.15, 20.15

16–19 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 18.15, 21 val.; 20, 21 d. – 21 val.

16, 17, 22 d. – Galutinis tikslas 4 (3D, JAV) – 23.59

17, 18, 22 d. – Aukštyn! (JAV) – 12 val.

Cinamonas

17, 18 d. – Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša (JAV) – 10.45, 16.15

16–22 d. – Baltoji pūga (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15

Svetimas kūnas (JAV) – 11, 13, 15, 17.15, 19.30, 21.45

Dženiferės kūnas (JAV) – 20.15, 22.15

Tapti žvaigžde (JAV) – 11.30, 13.45, 18.30

Našlaitė (JAV, Kanada) – 16, 20.45

16, 19 –22 d. – G būrys (JAV) – 10.45, 12.30, 14.15, 16.15, 18.15; 17, 18 d. – 12.30, 14.15, 18.15

16–22 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 14.30, 16.45, 19, 21.15

Aukštyn! (JAV) – 12.15

Klaipėda

Cinamonas

17, 18 d. – Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša (JAV) – 10.45, 16.45

16–22 d. – Baltoji pūga (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15

Šalti apkabinimai (Ispanija) – 13.30, 16.15, 19, 21.45

Svetimas kūnas (JAV) – 11, 13, 15.15, 17.30, 19.45, 22 val.

Duburys (rež. G. Lukšas) – 11.30, 14.30

Dženiferės kūnas (JAV) – 14, 20.30

16 d. – Tapti žvaigžde (JAV) – 11.45, 18.15; 17–22 d. – 11.45, 16, 18.15

16–22 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 21 val.

16, 19–22 d. – G būrys (JAV) – 10.45, 12.30, 14.45, 16.45, 18.45; 17, 18d. – 12.30, 14.45, 18.45

16–22 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 17.15, 19.15, 21.15

Aukštyn! (JAV) – 11.15

Šiauliai

Forum Cinemas

16–22 d. – Baltoji pūga (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 19, 21.30

16, 19–21 d. – Devintasis (JAV) – 16.30, 18.30; 17, 18, 22 d. – 10.45, 12.45, 14.40, 16.30, 18.30

16–22 d. – Kelionė į vandenyno gelmes (3D, JAV) – 13, 15.45, 18.45, 21.45

16, 19–21 d. – G būrys (JAV) – 15.15, 17.10; 17, 18, 22 d. – 11, 13.15, 15.15, 17.10

16–22 d. – G būrys (3D, JAV) – 10.15

Tapti žvaigžde (JAV) – 18 val.

16, 19–21 d. – Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 15, 20.15; 17, 18, 22 d. – 20.15

17, 18, 22 d. – Aukštyn! (JAV) – 12.30, 15 val.

16–22 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 20.30

Bjauri tiesa (JAV) – 19.15

13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 21.15

Atlantis Cinema

3D salė

16–22 d. – Kelionė į vandenyno gelmes (3D, D. Britanija) – 11, 14.30, 18, 19.45

G būrys (3D, JAV) – 12.45, 16.15

Galutinis tikslas 4 (JAV) – 21.30

I salė

9–15 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV) – 11.10, 16.20

Našlaitė (JAV, Kanada) – 14, 19, 21.20

Laikas

17, 18 d. – Artūras ir minimukai (JAV) – 11 val.

16–22 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 13, 15, 19 val.

Mano sesers globėjas (JAV) – 17 val.

Įsileisk mane (Švedija) – 21 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

16, 19–21 d. – Baltoji pūga (JAV) – 16, 18.30, 21 val.; 17, 18, 22 d. – 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.

16, 19–21 d. – G būrys (JAV) – 15 val.; 17, 18, 22 d. – 10.30, 12.45, 15 val.

16–22 d. – Svetimas kūnas (JAV) – 17, 19.15, 21.30

Duburys (rež. G. Lukšas) – 15.15

13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 18.15

Našlaitė (JAV, Kanada) – 20.30

17, 18, 22 d. – Aukštyn! (JAV) – 12.30

Garsas

Didžioji salė

17, 18 d. – Mažųjų princesių mokykla (Brazilija) – 12.15

16–22 d. Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 15.15, 21.40; 17, 18 d. – 13 val.

Džeinė Eir (D. Britanija, Prancūzija, Italija, JAV) – 17.10

16, 18, 22 d. – Paslaptys ir melagystės (D. Britanija, Prancūzija) – 19.10

17, 19, 21 d. – Rytai yra rytai! (D. Britanija) – 19.10

22 d. Miškais ateina ruduo (rež. R. Vabalas) – 18 val.

Mažoji salė

16–22 d. Khamsa (Prancūzija) – 18.50

17, 18 d. Trys paršiukai (Brazilija) – 12.20

16, 19–22 d. – Mergaitė ir lapė (Prancūzija) – 15 val.; 17, 18 d. – 13.15

16–22 d. Vėjavaikė (D. Britanija) – 16.40

17, 21 d. Dvi dienos Paryžiuje (Prancūzija, Vokietija) 18.50

16, 18, 22 d.Paryžius (Prancūzija) – 18.50

20 d. Metro užgrobimas 123 (JAV, D. Britanija) – 21.15

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

16, 19–22 d. – G būrys (JAV) – 15 val.; 17, 18 d. – 13, 15 val.

16–21 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 17.30, 20 val.; 22 d. – 17.30

22 d. – Keliautojo laiku žmona (JAV) – 20 val.

Mažoji salė

16, 19–22 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 16.15, 19.15; 17, 18 d. – 13.15, 16.15, 19.15

„7 meno dienos“ Nr.37 (866), 2009-10-16

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti