Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 35 (864), 2009 spalio 02 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Spalio 2–8


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

2–8 d. – Devintasis (JAV) – 11.15, 13.10, 15, 17, 19.15, 21.15                   

Tapti žvaigžde (JAV) – 11.30, 13.45, 16.10, 18.30, 21 val.                          

Dženiferės kūnas (JAV) – 12.15, 15.30, 18.45, 21.30                                   

2–8 d. – Vokiečių kino savaitė „Guten film!“            

2–8 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 12, 14.15, 16.30, 19, 21.45                             

2, 5–8 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 15, 18, 21.15; 3, 4 d. – 12.15, 15, 18, 21.15 

2, 5–7 d. – Pandorum (JAV, Vokietija) – 16, 18.50, 21.45; 3, 4 d. – 13.15, 16, 18.50, 21.45; 8 d. – 16, 21.45

2–8 d. – G būrys (JAV) – 11, 14, 17, 20.15 (originalo k.); 2, 3, 5–8 d. – 15.15; 4 d. – 13, 15.15 (lietuvių k.)         

2, 5–8 d. – Aukštyn (3D, JAV) – 14.45; 3, 4 d. – 11.45, 14.45                                

2–8 d. – Galutinis tikslas 4 (JAV) – 19.30, 22 val.                                        

Rikis (Prancūzija) – 17.30                                                                  

Nimfomanės užrašai (Ispanija) – 21.30                                                          

2, 5–8 d. – 13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 18.20; 3, 4 d. – 12.45, 18.20               

2–5, 7, 8 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 15, 20.30; 6 d. – 20.30                 

2, 5–8 d. – Duburys (rež. G. Lukšas) – 18 val.; 3, 4 d. – 12, 18 val.                         

2–8 d. – Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 15.30, 21 val. 

Forum Cinemas Akropolis                                                  

2–8 d. – Tapti žvaigžde (JAV) – 10.45, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45                         

Dženiferės kūnas (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30                                  

2, 5–8 d. – Devintasis (JAV) – 16, 18.30, 20.30; 3, 4 d. – 11.15, 13.45, 16, 18.30, 20.30   

2, 5–8 d. – G būrys (JAV) – 14.45, 16.45, 18.45; 3, 4 d. – 10.30, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45         

2, 5–8 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 16.15, 19, 21.40; 3, 4 d. – 13.30, 16.15, 19, 21.40   

2, 5–8 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 15.15, 17.30, 20 val.; 3, 4 d. – 13, 15.15, 17.30, 20 val.    

2–8 d. – Pandorum (JAV, Vokietija) – 15, 17.45, 20.15                               

2, 5–8 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 18 val.; 3, 4 d. – 12.15, 18 val.         

2–8 d. – 13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 15.30, 21.20                                

Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 21 val.                                       

3, 4 d. – Ledynmetis (JAV) – 11 val.                                                

3, 4 d. – Aukštyn! (JAV) – 12.30

„Skalvijos“ kino centras 

2 d. – festivalis „Vilniaus kino šortai ‘09“ – 15, 16.40, 18.20, 20, 21.40; 3 d. – 14, 16.10, 17.40, 19.30, 3 d. – 21.30; 4 d. – 14, 15.20, 17.20

Ciklas „Tikrovės alchemikai: kompozitorius Alberto Iglesias“

4 d. – Mano paslapties gėlė (Prancūzija, Ispanija) – 19 val.

5 d. – Viskas apie mano mamą (Ispanija) – 19 val.; 8 d. – 21.20

5 d. – Virpantys kūnai (Ispanija, Prancūzija) – 21 val.
5 d. – Pasikalbėk su ja (Ispanija) – 14.50; 6 d. – 19 val.
6 d. – Blogas auklėjimas (Ispanija) – 21.10; 8 d. – 19.20
7 d. – Sugrįžimas (Ispanija) – 20.30
4 d. – kino klasikos ciklas „52 seansai“. Amerikos eksperimentinio kino 1-oji programa – 21 val.
8 d. – Ar filmas jau prasidėjo? (Prancūzija) – 18 val.
5 d. – Bytautės Pajėdienės jubiliejinis vakaras – 17 val.
7 d. – Premjera! Garso takelis (dok. f., rež. E. Jansas) – 19 val.; 8 d. – 17 val.
7 d. – 101 Reikjavikas (Islandija) – 17.10
6 d. – Vabank II – atkirtis (Lenkija) – 17.10

Pasaka

Šv. Ignoto 4/3

2 d. – Tarp dviejų mylimųjų – 17, 20.30; 3 d. – 14, 17.30, 21.10; 4 d. – 14, 16, 19.30; 5, 7 d. – 17, 21 val.; 6 d. – 14, 15, 17.15, 21 val.; 8 d. – 17.10, 21 val.         

2 d. – Žmonių prezidentas – 17.30; 3 d. – 20.30                                           

2 d. – Rugpjūčio šventė – 19, 22.30; 3 d. – 16, 19.40; 4 d. – 18 val.; 5 d. – 15.30, 19.15; 6 d. – 19.30; 7 d. – 15.30; 8 d. – 15.30, 19.20        

2 d. – Mažasis bėglys – 19.10                                                

2 d. – Kad ir kas benutiktų – 21 val.; 3 d. – 18 val.; 4 d. – 15.15, 21.15; 5 d. – 17.15; 6 d. – 20.30; 7 d. – 19.15; 8 d. – 19.30                       

2 d. – Nimfomanės užrašai – 23 val.; 3 d. – 22 val.; 4 d. – 21.30; 5 d. – 20.45; 7 d. – 19 val.         

3, 4 d. – Asteriksas olimpinėse žaidynėse – 13 val.                                       

3 d. – Malda su Lioru – 15.15; 6 d. – 20 val.                                    

3 d. – Būti mylimam – 17.15; 4 d. – 16 val.; 6, 8 d. – 18 val.           

3 d. – Kriminaliniai meilužiai – 20 val.; 7 d. – 17.30 

4 d. – Tėkmė. Iš meilės vandeniui – 17.30; 7 d. – 20 val.

4 d. – Dvi dienos Paryžiuje – 19.15; 7 d. – 21.15

5, 8 d. – Tarp sienų – 15 val.  

5 d. – Lašai ant įkaitusio akmens – 19 val.; 8 d. – 21.15

6 d. – Angelas – 16.30; 7 d. – 15 val.

6 d. – trumpametražių filmų prog. I dalis – 19 val.

8 d. – Baseinas – 17.30

Ozo kino salė

2 d. – Lea (Vokietija) – 18 val. 

3 d. – Roko legendos: „AC/DC“ (muz.) – 16 val.

5 d. – Vilko dantų karoliai (rež. A. Puipa) – 18 val. 

6 d. – Andrejus Rubliovas (Rusija) –18 val. 

7 d. – Lankas (P. Korėja) – 18 val. 

8 d. – Visi kalba, kad aš tave myliu – (JAV) – 18 val.

9 d. – Intymus dienoraštis (D.Britanija, Olandija, Prancūzija, Japonija) – 18 val.

10 d. – Kino klubas. Roko legendos: „The Doors“, „T.Rex“ (muz.) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

2, 3 d. – Tapti žvaigžde (JAV) – 11, 13.30, 16, 18.30, 21, 23.30; 4–8 d. – 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.

2 d. – Dženiferės kūnas (JAV) – 16.15, 19, 21.30, 23.45; 3 d. – 11.30, 14, 16.15, 19, 21.30, 23.45; 4 d. – 11.30, 14, 16.15, 19, 21.30; 5–8 d. – 16.15, 19, 21.30

2 d. – Devintasis (JAV) –14.45, 17, 19.15, 21.15, 23 val.; 3 d. – 10.45, 12.45, 14.45, 17, 19.15, 21.15, 23 val.; 4 d. – 10.45, 12.45, 14.45, 17, 19.15, 21.15; 5–8 d. – 14.45, 17, 19.15, 21.15

2, 3 d. – Julie ir Julia (JAV) – 23.15              

6 d. – Kasandros prakeiksmas (JAV) – 17.55                                               

2, 5–8 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 15, 18, 20.45; 3, 4 d. – 12.15, 15, 18, 20.45             

2, 5, 7, 8 d. – Pandorum (JAV, Vokietija) – 17.30, 20.30; 3, 4 d. – 12, 14.30, 17.30, 20.30; 6 d. – 20.30  

2–8 d. – G būrys (JAV) – 10.15, 13, 15.45, 18.45 (originalo k.); 2, 5–8 d. – 17.45; 3, 4 d. – 13.15, 17.45 (lietuvių k.)                                                           

2, 3 d. – Galutinis tikslas 4 (JAV) – 21.45, 23.59; 4–8 d. – 21.45

2, 5–8 d. – Aukštyn! (JAV) – 15.30; 3, 4 d. – 10.30, 15.30                          

2–8 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 19.45, 22 val.              

Cinamonas

2–8 d. – Dženiferės kūnas (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15

Tapti žvaigžde (JAV) – 10.45, 13, 15.15, 17.30, 19.45, 22 val.

Našlaitė (JAV, Kanada) – 17, 19.30, 22 val.

G būrys (JAV) – 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Bjauri tiesa (JAV) – 12, 14, 19.15, 21.30

Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 16.15

Aukštyn! (JAV) – 12.15, 14.30

Klaipėda

Cinamonas

2–8 d. – Dženiferės kūnas (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15

Tapti žvaigžde (JAV) – 10.45, 13, 15.15, 17.30, 19.45, 22 val.

Našlaitė (JAV, Kanada) – 14, 16.30, 19.15, 21.45

Pandorum (JAV) – 11.45, 16, 18.30, 21 val.

G būrys (JAV) – 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Bjauri tiesa (JAV) – 12.30, 17, 19, 21.15

Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 14.30

Aukštyn! (JAV) – 11.30, 13.45

Šiauliai

Forum Cinemas

2–8 d. – Tapti žvaigžde (JAV) – 10.45, 13.15, 15.45, 18.15, 21 val.                        

2, 5–8 d. – Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 20.45; 3, 4 d. – 14.30, 20.45                      

2–8 d. – G būrys (JAV, 3D) – 10.15, 12.45, 16, 18.45 (originalo k.); 2, 5–7 d. – 18.30; 3, 4 d. – 11.15, 13.30, 18.30 (lietuvių k.)                                                     

2, 5–8 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 17.20, 20.15; 3, 4 d. – 12, 14.45, 17.20, 20.15         

2–7 d. – Duburys (rež. G. Lukšas) – 15.30, 20.30; 8 d. – 15.30                               

2, 5–8 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 18 val.; 3, 4 d. – 12.20, 18 val.                               

2–8 d. – Galutinis tikslas 4 (JAV, 3D) – 21.30                                 

Atlantis Cinemas

3D salė

2–8 d. – G būrys (JAV) – 11, 14.30, 16.15

Aukštyn! (JAV) – 12.45

Ledynmetis 3 (JAV) – 17.45

Galutinis tikslas 4 (JAV) – 18, 19.45

Kruvinoji Valentino naktis (JAV) – 21.30

I salė

25–X. 1 d. – Eilinis Džo. Kobros prisikėlimas (JAV) – 11, 13.15, 15.30

Keista Bendžamino Batono istorija (JAV) – 17.45, 20.45

Laikas

3, 4 d. – Ant bangos (JAV) – 11 val.

3, 4 d. – Artūras ir minimukai (JAV) – 13 val.

2–8 d. – Mano sesers globėjas (JAV) – 15, 21 val.

Lornos tylėjimas (Belgija, Italija, Prancūzija, Vokietija) – 17, 19 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas              

2–8 d. – 13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 19.30, 21.45                                

Duburys (rež. G. Lukšas) – 15, 18 val.                                                          

2, 5–8 d. – G būrys (JAV) – 15.15, 17.30; 3, 4 d. – 10.30, 12.45, 15.15, 17.30                   

2–8 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 15.45, 18.30, 21.15                               

3, 4 d. – Aukštyn! (JAV) – 11, 13.20                                                

2, 5–8 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 21 val.; 3, 4 d. – 11.30, 21 val.

Garsas

Didžioji salė

2–8 d. – Įkalinta pragare (JAV) – 17.20, 19.20

Mano sesers globėjas (JAV) – 15.30, 21.20

Mažoji salė

2–8 d. – Kileris (Lenkija) – 19.30 

Maksas ir draugai (Šveicarija) – 14.50 

Lengvabūdė marti (D. Britanija) – 16.15, 21,30

9-asis rajonas (JAV) – 19.30  

2–15 d. – dokumentinių filmų programa „Amerikos fragmentai – JAV dokumentika šiandien“ – 18 val.

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

2–8 d. – Galutinis tikslas 4 (JAV) – 15, 17.30, 20 val.

3, 4 d. – Aukštyn! (JAV) – 13 val.

Mažoji salė

2–8 d. – Aukštyn! (JAV) – 15.15

2, 5–8 d. – Eilinis Džo. Kobros iškilimas (JAV) – 17.15; 19.30; 3, 4 d. – 12.45, 17.15, 19.30

„7 meno dienos“ Nr.35 (864), 2009-10-02

Versija spausdinimui

Komentarai

QOinjpdClIMzW, 2011-10-23 10:50

I came, I read this aitrlce, I conquered.

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti