Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 33 (862), 2009 rugsėjo 18 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Rugsėjo 18–24


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

18–24 d. – G būrys (3D, JAV) – 11, 14, 17, 20.15 (originalo k.); 11.30, 13.30, 15.30 (lietuvių k.)

13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 11.15, 13.30, 16, 18.45, 21 val.                                       

24 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 21.45                                                                                        

18–24 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 12.20, 14.30, 16.40, 19.10, 21.30                                               

Duburys (rež. G. Lukšas) – 11.50, 14.50, 17.45, 20.45                                            

Negarbingi šunsnukiai (JAV. Vokietija) – 14.45, 18, 21.20                                                             

18–23 d. – Sapnas (Japonija, P. Korėja) – 17.30, 19.40, 21.45; 24 d. – 17.30, 19.40                   

18–24 d. – Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 15.40, 18.30, 21 val.                        

Aukštyn! (3D, JAV) – 11.45, 15.15                                                                                               

Galutinis tikslas 4 (3D, JAV) – 18.30, 21.30                                                                                  

18, 21–24 d. – Ledynmetis 3 (JAV) – 16.30; 19, 20 d. – 13.30, 16.30                                          

19, 20 d. – Eilinis Džo. Kobros iškilimas (JAV) – 12.30                                            

19, 20 d. – Haris Poteris ir Netikras Princas (JAV, D. Britanija) – 11.30                                        

18–24 d. – 9-asis rajonas (JAV) – 19 val.                                                                

Nimfomanės užrašai (Ispanija) – 21.45     

Forum Cinemas Akropolis                                                                                        

18, 21–24 d. – G būrys (JAV) – 10.30, 13, 15.15, 17.30, 20 val.; 19, 20 d. – 10.30, 12, 13, 14.40, 15.15, 17.30, 20 val.                                                                                                                                

18, 21–24 d. – 13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 16.20, 19.15, 21.45; 19, 20 d. – 11.30, 14, 16.20, 19.15, 21.45                                                                

24 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 21.45                                                                                        

22 d. – Julie ir Julia (JAV) – 19 val.                                                                                                

18–24 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 11 13.40, 16, 18.50, 21.30                                                          

18, 21–24 d. – Aukštyn! (JAV) – 15.45, 18.15, 20.45; 19, 20 d. – 10.45, 13.20, 15.45, 18.15, 20.45

18, 21, 23, 24 d. – Ledynmetis 3 (JAV) – 16.40, 19.10, 21.15; 19, 20 d. – 11.45, 14.20, 16.40, 19.10, 21.15; 22 d. – 16.40, 21.15                                            

18, 21–24 d. – Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 15.30, 18.30, 21 val.; 19, 20 d. – 12.40, 15.30, 18.30, 21 val.                                                                

18–24 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV) – 17, 20.15                                                                     

18, 21–24 d. – Mano sesers globėjas (JAV) – 18 val.; 19, 20 d. – 12.15, 18 val.                           

18–21, 23, 24 d. – Duburys (rež.) – 15, 20.30; 22 d. – 15 val.

„Skalvijos“ kino centras

18 d. – Negatyvaus mąstymo menas (Norvegija) – 17.10; 21 d. – 19.30; 23 d. – 21.20
19 d. – Gomora (Italija) – 18 val.; 20 d. – 15.30; 22 d. – 19.40
Ciklas “Tikrovės alchemikai: Andrejaus Tarkovskio kinas“
18 d. – Ivano vaikystė (Rusija) – 18.50; 24 d. – 17.10
19 d. – Stalkeris (Rusija) – 15 val.
20 d. – Aukojimas (Švedija, Prancūzija) – 18.10
22 d. – Nostalgija (Italija, Prancūzija) – 17.10
23 d. – Veidrodis (Rusija) – 19.10
Ciklas „Intymumas“
18 d. – Virpantys kūnai (Ispanija, Prancūzija) – 20.50
19 d. – Pianistė (Austrija, Prancūzija, Lenkija, Vokietija) – 20.40
21 d. – Pornografinis ryšys (Belgija, Liuksemburgas) – 21.10
24 d. – Sekretorė (JAV) – 21 val.
Kino klasikos ciklas „52 savaitės“:

20 d. – Maltos sakalas (JAV) – 21 val.;

24 d. – Šiušia (Italija) – 19 val.


21 d. – Seansas senjorams. Itališkos skyrybos (Italija) – 15 val.
21 d. – Lenkų kino klubas. Meilės įvykių kronika (Lenkija) – 17.10
23 d. – Šiaurės šalių kino klubas. Dovana (Danija) – 17.10
Ozo kino salė

18 d. – Šėtoniškosios (Prancūzija) – 18 val.

19 d. – Žemuogių pievelė (Švedija) – 16 val.

21 d. – Idiotas (Rusija) – 18 val.

22 d. – Ana Kristi (JAV) – 18 val.

23 d. – Tristana (Ispanija, Prancūzija, Italija) – 18 val.

24 d. – Štai toks gyvenimas, Baltazarai (Prancūzija, Švedija) – 18 val.

25 d. – Pasibjaurėjimas (D. Britanija) – 18 val.

26 d. – Skrydis virš gegutės lizdo (JAV) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

18, 21–24 d. – G būrys (JAV) – 16.15, 18.30, 20.45; 19, 20 d. – 11.15, 13.45, 16.15, 18.30, 20.45 (originalo k.); 10.15, 13, 15.45 (3D, lietuvių k.)                                              

18 d. – 13 rajonas – Ultimatumas (Prancūzija) – 15, 17.15, 19.30, 21.45, 23.59; 19 d. – 12.30, 15, 17.15, 19.30, 21.45, 23.59; 20 d. – 12.30, 15, 17.15, 19.30, 21.45; 21–24 d. – 15, 17.15, 19.30, 21.45                      

18, 19 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 23 val.; 24 d. – 20.30                                                          

18, 19 d. – Lornos tylėjimas (Belgija, Prancūzija, Italija, Vokietija) – 22.45                                     

22 d. – Sugrįžimas (Ispanija) – 18.15                                                                                             

23 d. – Julie ir Julia (JAV) – 21 val.                                                                                                

18, 19 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.30, 23.40; 20–24 d. – 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.30                                          

18, 21–23 d. – Aukštyn! (JAV) – 15.30, 18, 20.30; 19, 20 d. – 10.45, 13.15, 15.30, 18, 20.30; 24 d. – 15.30                                                                   

18, 21, 22, 24 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 17.45, 21 val.; 19, 20 d. – 14.30, 17.45, 21 val.; 23 d. – 17.45                                                       

18, 21–24 d. – Atostogos griežtu režimu (Rusija) – 21.15; 19, 20 d. – 12.45, 21.15 

18–24 d. – Galutinis tikslas 4 (3D, JAV) – 18.50, 22 val.                                                               

18–21, 23, 24 d. – Duburys (rež. G. Lukšas) – 15.15, 18.15; 22 d. – 15.15                                  

19, 20 d. – Ledynmetis (JAV) – 12.15                                                 

Cinamonas

24 d. – Našlaitė (JAV) – 20.30; 18–24 d. – G Būrys (JAV) – 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45; 18–23 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.45, 22 val.; 24 d. – 13.30, 15.30, 17.30, 19.45, 22 val.; 18–24 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV) – 12, 15, 18, 21 val.; 18–23 d. – Aukštyn! (JAV) – 11.45, 14, 16.10, 18.20, 20.30; 24 d. – 11.45, 14, 16.10, 18.20; 18–24 d. – 9-asis rajonas (JAV) – 21.30; Ledynmetis 3 (JAV) – 11.15, 13.15, 15.15, 17.15; 007. Paguodos kvantas (D. Britanija, JAV) – 19.15

Klaipėda

Cinamonas

18–24 d. – G Būrys (JAV) – 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

24 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 20.30

18–23 d. – Hana Montana. Filmas (JAV) – 11.15, 13.30, 15.45, 20.30; 24 d. – 11.15, 13.30, 15.45

18–24 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45

Galutinis tikslas 4 (JAV) – 17.45, 20, 22 val.

Atostogos griežtu režimu (JAV) – 11.45, 14, 16.30, 19, 21.30

Negarbingi šunsnukiai (JAV) – 12, 15, 18, 21 val.

Aukštyn! (JAV) – 11.30, 13.45, 16, 18.15

Šiauliai

Forum Cinemas

18–24 d. – G būrys (3D, JAV) – 10.15, 12.50, 15.50, 18.30 (originalo k.); 18, 21–24 d. – 16.45, 19.30; 19, 20 d. – 11.15, 13.45, 16.45, 19.30 (lietuvių k.)                         

18, 21–24 d. – Įsileisk mane (Švedija) – 15, 17.50, 20.30; 19, 20 d. – 12.30, 15, 17.50, 20.30     

24 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 20 val.                                                                 

18–24 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 11.30, 14.15, 16.30, 19, 21.15                                                    

18, 21–24 d. – Aukštyn! (JAV) – 17.30; 19, 20 d. – 12, 17.30                                                     

18, 21–23 d. – Eilinis Džo. Kobros iškilimas (JAV) – 20 val.; 19, 20 d. – 14.45, 20 val.                 

Galutinis tikslas 4 (3D, JAV) – 21.30                                                                                             

Atlantis Cinemas

3D salė

18–24 d. – G būrys (JAV) – 11, 12.45, 14.30, 16.15, 18 val.

Galutinis tikslas 4 (JAV) – 19.45, 21.30

I salė

18–24 d. – Ant bangos (JAV) – 11.10

9-asis rajonas (JAV) – 13, 17 val.

Poniutė kaime (JAV) – 15.05

Gomora (Italija) – 19.05, 21.35

Laikas

18–24 d. – Artūras ir Minimukai (JAV) – 11 val.

Lengvabūdė marti (D. Britanija) – 15 val.

18 d. – Mano sesers globėjas (JAV) – 19 val.

Poniutė kaime (JAV) – 13, 17, 19 val.

18–24 d. – Paskutinis namas kairėje (JAV)21 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas                        

18, 21–24 d. – G būrys (JAV) – 15.10, 17.15, 19.20, 21.30; 19, 20 d. – 10.30, 13, 15.10, 17.15, 19.20, 21.30                      

18–23 d. – Negarbingi šunsnukiai (JAV, Vokietija) – 18, 21.15; 24 d. – 18 val.                             

24 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 21.15                                                                                        

18, 21–24 d. – Bjauri tiesa (JAV) – 16.30, 18.40; 19, 20 d. – 12, 16.30, 18.40                            

18, 21–24 d. – Aukštyn! (JAV) – 15.40; 19, 20 d. – 11, 13.20, 15.40                                          

18, 21–24 d. – Galutinis tikslas 4 (JAV) – 21 val.; 19, 20 d. – 14.10, 21 val.

Garsas

Didžioji salė

18–24 d. – Maksas ir draugai (Šveicarija) – 15 val.

Agentas 117: Rio neatsako (Prancūzija) – 16.25 

Pragaras Konektikute (JAV) – 18.15, 21.45 

Mažoji salė

18–24 d. – Vėl 17 (JAV) – 15.10

Delta (Vengrija, Vokietija) – 21.40

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

18, 21–24 d. – Aukštyn! (JAV) – 15 val.; 19, 20 d. – 13, 15 val.

18–23 d. – Mano sesers globėjas (JAV) – 17.30, 20 val., 24 d. – 17.30

24 d. – Našlaitė (JAV, Kanada) – 20 val.

Mažoji salė

18, 20–24 d. – Hana Montana. Filmas (JAV) – 15.15; 19 d. – 13.15, 15.15

18, 19, 21–24 d. – Paskutinis namas kairėje (JAV) – 17.15, 19.15; 20 d. – 13.15, 17.15, 19.15

 

*  *  *

„7 meno dienos“ Nr.33 (862), 2009-09-18

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti