Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
TEATRAS

2008-ųjų „Auksinių scenos kryžių“ nominantai

Komentarų yra - 9  
jgHyHEzaTcjbTm, 2012-01-09 10:29

Felt so hopeless looking for answers to my qeusiotns...until now.

ziurovas, 2009-03-28 20:32

as uz kad meskauskas butu gaves kryziuka uz si vaidmeni. vistik ryskiai ir stipriai atliko si vaidmeni.

to >jb, 2009-03-27 16:53

Palaukit palaukit, čia ne apie uždirbtus pinigus šnekama, o apie MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ pinigus ir teisę žinoti, kam jie atiteks. Tie pinigai, beje labiausiai ir sujaukia protus, nes dažnas nominantas kuluaruose prasitaria: nereikia man to kryžiaus, geriau duokit pinigus. O Rusijoj beje "Auksinė kaukė" - be jokio piniginio priedo. Ir visi ten būna bais laimingi ją gavę. Nors Rusija nebiednesnė už Lietuvą. Tie pinigai čia viską ir gadina.
Su Teatro diena, ir tenebūna ji sugadinta pinigais ir kitokiais vulgariais ir materialiais dalykais!

jb, 2009-03-27 14:32

Kalbam, kalbam, o ką ir apie ką?! Sujaukė smegenis OK Hamletas... Sukėlė visas nuosėdas... KAS TU?! KAS AŠ?! Galvokim. Galvokim padedami Samuolytės, Savičeno, Meškausko... Galvokim, nes šnekėt jau ir apie svetimus (beje, UŽDIRBTUS) pinigus imam...
Su Teatro diena, brangieji!

x, 2009-03-27 09:54

Siandien vsika ir suzinosime. Mane asmeniskai labiau domina muzikines nimnacijos.

to brr, 2009-03-26 15:37

nestabiliu nervu tipai ,dar ne tokius dalykus suplanuoja

Omletto, 2009-03-25 13:44

Meškausko Hamleto situacija - kaip kadaise su Leninu: atseit nesvarbu kas ir kaip vaidina, pats vaidmuo garantuoja pagrindinį apdovanojimą. O šiaip labai suabejočiau: toks Hamletas, kaip pas Koršunovą, yra labiau funkcija, nei vyksmą apsprendžiantis argumentas. Tiksliau pasakius, šioks toks isteriškas kamštukas kompozicinei ertmei užpildyti. Pradoksas, bet toks Hamletas iš tikrųjų yra antraplanis, tuo tarpu Gavenonio Klaudijus - labiau pagrindinis, nes didele dalimi apsrendžia visą vyksmą ir koncepciją.
Ir dar dėl komisijos darbo: kažkaip nejauku darosi, kai tik kažkuri Paukštytė atsiranda komisijoj, tai iškart ir Paukštė patampa dėmesio centre. Neturiu nieko prieš šį genialų aktorių, bet derėtų ir padorumo paisyt... Ir kodėl nepagerbus kitais atvejais, be Paukštyčių pagalbos? Tai tikrai nepriduoda reputacijos renginiui.
Ir paskutinis klausimėlis: kodėl niekas nieko nesako apie pinigus? Bus ar nebus vokelis prie kryžiaus? Ir koks bus jo turinys? Ar šiemet krizės proga visi vilkaičiais kauks?

brrr, 2009-03-24 10:06

Mačiau spektaklį. Nepritariu. Visame spektaklyje man nepatiko tik Meškauskas. Isterikas. Gal net ne jo kaltė - gal režisierius norėjo matyti Hamletą isteriką. Paranoikas, nestabilių nervų tipas nesuplanuos šnipinėjimo teatru akto.

s., 2009-03-23 18:25

meskauskui scenos kryziu uz hamleta!!!!! nepritariat? (tegul atsako tik spektakli maciusieji...)

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti