Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos

Spektakliai

7MD informacija

Vilnius

Nacionalinis operos ir baleto teatras
27, 28, III. 1 d. 18.30 - PREMJERA! H. L¸venskjoldo „SILFIDĖ“ (A. Bournonville choreografija). Choreogr. - J. Kobborgas (Danija), dail. - P. Farmeris (D. Britanija). Dir. - M. Staškus
3 d. 18.30 - I. Stravinskio, O. Respighi, G. Rossini, S. Rachmaninovo „UGNIES PAUKŠTĖ / DIAGILEVAS. FANTAZIJOS“. Dir. - M. Staškus; 17.30 Kamerinėje salėje - edukacinių vakarų ciklas „Operos labirintais“. „Diagilevo baletų apstulbinti“
4 d. 18.30 - Ch.W. Glucko „ORFĖJAS IR EURIDIKĖ“. Dir. - M. Staškus
5 d. 18.30 - P. Čaikovskio „GULBIŲ EŽERAS“. Dir. - R. Šervenikas
6 d. 18.30 - G. Verdi „RIGOLETAS“. Dir. - M. Staškus
7 d. 18.30 - „RAUDONOJI ŽIZEL“ (pagal P. Čaikovskio, G. Bizet, A. Adamo ir A. Šnitkės muz.). Dir. - R. Šervenikas
8 d. 12 val. - I. Morozovo „DAKTARAS AISKAUDA“. Dir. - A. Šulčys
Nacionalinis dramos teatras
Didžioji salė
27 d. 18 val. - J. Ortono „GROBIS“. Rež. - A. Večerskis
III. 1 d. 12 val. - A. de Saint-Exupéry „MAŽASIS PRINCAS“. Rež. - S. Mykolaitis
1 d. 18 val. - R. Cooney „MEILĖ PAGAL GRAFIKĄ“. Rež. - A. Večerskis
7, 8 d. 18 val. - PREMJERA! H. Ibseno „MEISTRAS SOLNESAS“ Rež. - Y. Ross
Mažoji salė
27 d. 18 val. - „ANTIGONĖ“ (aktorės B. Mar monospektaklis)
III. 3 d. 18 val. - PREMJERA! ,,IŠNYKTI“ ir „KAI BUS BALTA“. Choreogr. ir rež. - L. Juodkaitė
4 d. 18 val. - PREMJERA! ,,NEPAKLUSTI“. Rež. - L. Juodkaitė
5 d. 18 val. - S. Mrožeko ,,Našlės“. Rež. - S. Račkys
Vilniaus mažasis teatras
27 d. 18.30 - A. Žebrausko paskaita-improvizacija „KAUKĖS“
III. 1 d. 18.30 - Kuprinių diena! J. Cartwrighto „KELIAS“. Rež. - A. Areima
3-5 d. 18.30 - M. Ivaškevičiaus „MADAGASKARAS“. Režisieriai R. Tuminas, A. Dapšys
6 d. 18.30 - G. Gorino „SVIFTO NAMAI“. Rež. - S. Račkys
7 d. 18.30 - M. Čičvako „VISKAS GERAI“. Rež. - V. Malinauskas
Valstybinis jaunimo teatras
27 d. 18 val. - M. Frayn „TRIUKŠMAS UŽ KULISŲ“. Rež. - P.E. Landi
28 d. 12 val. - „GIMIMO DIENA“ (P. Travers kūrinio „Merė Popins“ motyvais). Rež. - S. Degutytė (Salė 99) (Stalo teatras prie naujosios muzikos komunikacijos centro)
III. 1, 8 d. 12 val. - V.V. Landsbergio „ARKLIO DOMINYKO MEILĖ“. Rež. - A. Vidžiūnas (Salė 99)
1, 3 d. 18 val. - P. Vaičiūno „PATRIOTAI“. Rež. - J. Vaitkus
4 d. 18 val. - P.E. Landi „STRIP MAN SHOW - VISKAS APIE VYRUS“. Rež. - P.E. Landi
6 d. 18 val. - D. Privalovo „SENIAUSIŲ PROFESIJŲ ŽMONĖS“. Rež. - B. Latėnas (Salė 99)
7 d. 12 val. - J. Erlicko „BILIETAS IŠ DANGAUS“. Rež. - D. Jokubauskaitė (Salė 99)
7 d. 18 val. - A. Slapovskio „BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI (Pjesė Nr. 27)“. Rež. - D. Tamulevičiūtė (Salė 99)
Lietuvos rusų dramos teatras
27 d. 19 val. - E.E. Schmitto „PALEISTUVIS“. Rež. - G. di Capua
28 d. 14 val. - PREMJERA! N. Gumiliovo „PERMAINŲ MEDIS“. Rež. - A. Gluskinas
28 d. 18 val. - N. Ptuškinos „SVAJŲ PAMIRŠTŲ AROMATAS“. Rež. - L. Vladimirovas
III. 1 d. 12, 15 val. - S. Maršako „KATĖS NAMAI“. Rež. - A. Uteganovas
4 d. 19 val. - J.J. Bricaire, M. Lasaygues „DIDYSIS ZEBRAS“. Rež. - A. Girba (Maskva)
5 d. 19 val. - G. Gladkovo „PAPRASTAS STEBUKLAS“ („Peterburgo operetė“)
6 d. 19 val. - N. Gogolio „LOŠĖJAI“. Rež. - M. Byčkovas (Rusija)
7 d. 16 val. - D. Harrowerio „JUODASIS STRAZDAS“. Rež. - J. Vaitkus
7 d. 18 val. - M. Poli „ŽYDRASIS ROJUS“. Rež. - M. Poliščiukas
Vilniaus teatras „Lėlė“
Didžioji salė
28 d. 12 val. - „BITĖ MAJA“. Rež. ir dail. - V. Mazūras
III. 1 d. 12 val. - „MERĖ POPINS“. Scen. aut. - R. Kundrotas, rež. - A. Žukauskas
3, 4 d. 19 val. - C. Monteverdi „TANKREDŽIO IR KLORINDOS DVIKOVA“ ir „NEDĖKINGŲJŲ ŠOKIS“. Rež. - G. Varnas
6, 7 d. 18 val. - PREMJERA! „GELEŽIS IR SIDABRAS“. Insc. aut. ir rež. - R. Kazlas
7 d. 12 val. - A. Griciaus „DAKTARAS DOLITLIS“. Rež. - R. Driežis
8 d. 12 val. - S. Maršako „KATĖS NAMAI“. Rež. - A. Mikutis
Mažoji salė
27 d. 18 val. - „VILIS“. Rež. - V.V. Landsbergis
28 d. 14 val. - „RAUDONKEPURĖ“. Rež. ir dail. - V. Mazūras
III. 1 d. 14 val. - „PELENĖ“. Pjesės aut. ir rež. - N. Indriūnaitė
1, 8 d. 16 val. - „KIŠKIŲ SUKILIMAS“ (pagal K. Binkio poemą). Scen. aut., rež. ir dail. - R. Driežis
7 d. 14 val. - V. Palčinskaitės „BJAURUSIS ANČIUKAS“. Rež. - A. Pociūnas
Keistuolių teatras
27 d. 19 val. - PREMJERA! „IŠĖJAU AŠ STOTIN“. Scenarijaus aut. ir rež. - V.V. Landsbergis
III. 5-7 d. 19 val. - PREMJERA! A. Kaniavos ir V. Žitkaus „PINOKIO KRONIKOS“
7 d. 12 val. - PREMJERA! „GELTONŲ PLYTŲ KELIAS“. Rež. - A. Giniotis

Kaunas

Kauno dramos teatras
27 d. 18 val. Tavernos salėje - I. Vyrypajevo „SAPNAI“. Rež. - K. Glušajevas
27 d. 19 val. Mažojoje scenoje - G. Adomaitytės „BALTA KATĖ JUODOJE ALIASKOJE“. Rež. - A. Lebeliūnas
28 d. 15 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ - M. Macevičiaus „ANTOŠKOS KARTOŠKOS“. Rež. - R. Kudzmanaitė
Kauno valstybinis muzikinis teatras
27 d. 18 val. - G. Rossini „SEVILIJOS KIRPĖJAS“. Dir. - J. Janulevičius
28 d. 18 val. - J. Kanderio, F. Ebbo, J. Masteroffo „KABARETAS“. Pastatymo muzikinis vad. - P. Geniušas, orkestro vad. - J. Geniušas
1 d. 12 val. - T. Kutavičiaus, V. Palčinskaitės „Nykštukas Nosis“. Dir. - V. Visockis
1 d. 18 val. - I. Kãlmãno „Monmartro žibuoklė“. Dir. - V. Visockis
4 d. 17 val. - R. Rodgerso „Muzikos garsai“. Dir. - J. Vilnonis
5 d. 18 val. - J. Strausso „Šikšnosparnis“. Dir. - J. Geniušas
6 d. 18 val. - I. Kãlmãno „Silva“. Dir. - V. Visockis
Kauno kamerinis teatras
27, 28, III. 1 d. 18 val. PREMJERA! - L.S. Cunninghamo „MERGVAKARIS“. Rež. - A. Rubinovas
Kauno mažasis teatras
27 d. 19 val. - M. Valiuko „SEPTYNIOLIKA“. Rež. - E. Prakuliauskaitė-Milinienė
III. 6 d. 19 val. - „SU NAUJAISIAIS METAIS, ANA!“ Rež. - D. Rabašauskas
„Auros“ šokio teatras
27 d. 19 val. Kauno valstybinio dramos teatro Parketinėje salėje - PREMJERA! „DRUGELIO EFEKTAS“. Choreogr. - K. Kerkhoven (Australija)
III. 1 d. 17 val. KVDT, Parketinėje salėje, - PREMJERA! „ATGAL“ (choreogr. - R. Gudavičiūtė); „INTERJERAI“. Choreogr. - K. Vanekas, (Čekija, Vokietija)
Kauno valstybinis lėlių teatras
28 d. 12 val. - „JŪRATĖ IR KASTYTIS“. Rež. - O. Žiugžda
III. 1 d. 12 val. - „ZUIKIO KAPRIZAI“. Rež. - A. Stankevičius
7 d. 12 val. - „PRINCESĖS GIMTADIENIS“. Rež. - A. Stankevičius

Klaipėda

Klaipėdos muzikinis teatras
28 d. 18.30 - J. Strausso „VIENOS KRAUJAS“. Dir. - I.H. Lapinschas

Šiauliai

Šiaulių dramos teatras
27 d. 19 val. - styginių orkestras „Camerata Klaipėda“. Solistai V. Čepinskis ir E. Seilius
28 d. 18 val. - V.V. Landsbergio „DAKTARAS IR MANGARYTA“. Rež. - V.V. Landsbergis
III. 1 d. 12 val. - „JONIUKAS AVINIUKAS IR SESYTĖ ELENYTĖ“. Rež. - J. Žibūda
1 d. 18 val. - M. Lado „LABAI PAPRASTA ISTORIJA“. Rež. - G. Padegimas
4 d. 15, 18 val. - S. Townsend „BRENDIMO KANČIOS“. Insc. aut. ir rež. - D. Kymantaitė (Alytaus miesto teatras)
5 d. 18 val. - F. Veberio „VAKARIENĖ SU IDIOTU“. Rež. - R. Atkočiūnas (Klaipėdos dramos teatras)
6 d. 18 val. - E.M. Remarque'o „TRYS DRAUGAI“. Rež. ir insc. aut. - R. Steponavičiūtė
7 d. 18 val. - aktoriaus S.E. Pauliukonio vakaras

Panevėžys

J. Miltinio dramos teatras
27 d. 18 val. - M. Zalytės „ŽEMĖS MOKESTIS“. Rež. - A. Kėleris
27 d. 18.30 - Žemaitės „MARTI“. Rež. - E. Matulaitė
28 d. 18 val. - R. Šavelio „TAMARIKSO ŽYDĖJIMAS“. Rež. - R. Rimeikis
III. 1 d. 18 val. - „PRIE BARJERO“. Rež. - A. Lebeliūnas („Laimingi žmonės“)
Keistuolių teatro spektakliai
3 d. 11 val. - „INTERVIU SU ŠLYKŠTUKAIS“. Rež. - A. Sunklodaitė
3 d. 18 val. - M. Schisgalo „MAŠININKAI“. Rež. - A. Giniotis
5 d. 18 val. - A. Smilgevičiūtė ir „Skylė“
6 d. 18 val. - F. Goodrich, A. Hacketto „VISADA TAVO. ANNA FRANK“. Rež. - V. Jevsejevas
7 d. 18 val. - J. Poiret „BEPROTIŠKAS SAVAITGALIS“. Rež. - A. Kėleris

Alytus

Alytaus teatras
27 d.18 val. - S. Parulskio „NESIBAIGIANTI VIENATVĖ DVIESE“. Rež. - A. Kinderis
© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.