Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos

Spektakliai

informacija 7MD

VILNIUS

Nacionalinis operos ir baleto teatras

14 d. 18 val. — R. Wagnerio „VALKIRIJA". Dir. — J. Kaspszykas (Lenkija)

15 d. 18.30 — P. Čaikovskio „GULBIŲ EŽERAS". Dir. — V. Viržonis

16 d. 12 val. — L. Vilkončiaus „PITERIS PENAS" (Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyrius)

Nacionalinis dramos teatras

14 d. 18 val. — R.W. Fassbinderio „JUODOJI NAŠLĖ (LAISVĖS KAINA)". Rež. — Y. Ross (JAV)

15 d. 18 val. — R. Cooney „MEILĖ PAGAL GRAFIKĄ". Rež. — A. Večerskis

16 d. 12 val. — A. de Saint-Exupéry „MAŽASIS PRINCAS". Rež. — S. Mykolaitis

16 d. 18 val. — T. Dorsto, U. Ehler „AŠ, FOJERBACHAS". Rež. — V. Masalskis

18 d. 18 val. — G. Flaubert'o „MADAM BOVARI". Rež. — J. Vaitkus

20 d. 18 val. — Moliêre'o „ŠYKŠTUOLIS". Rež. — I. Bučienė

Mažoji salė

15 d. 16 val. — P. Süskindo „KONTRABOSAS". Rež. — V. Masalskis

16 d. 16 val. — S. Mroýeko „NAŠLĖS". Rež. — S. Račkys

18 d. 18 val. — „ANTIGONĖ" (pagal Sofoklį). Aktorės B. Mar monospektaklis

19 d. 18 val. — „ŠILKAS" (pagal A. Baricco romaną). Rež. — B. Mar

20 d. 18 val. — M. Duras „MEILUŽIS". Aktorės B. Mar monospektaklis

Vilniaus mažasis teatras

14 d. 18.30 — PREMJERA! J. Vaitkaus, E. Ignatavičiaus „SVAJONIŲ PILIGRIMAS". Rež. — J. Vaitkus

15 d. 18.30 — B. Clarko „PALAUKIT, KIENO ČIA GYVENIMAS?" Rež. — J. Vaitkus

16 d. 18.30 — PREMJERA! P. Mérimée „ATSITIKTINUMAS". Rež. — G. Tuminaitė

19 d. 18.30 — „MANO SIELOS NETYLANČIOS STYGOS..." (A. Latėnas ir „Rojaus Tūzai"

20 d. 18.30 — „DIDYSIS ERLICKAS MAŽAJAME TEATRE"

Valstybinis jaunimo teatras

14 d. 18 val. — M. Frayno „TRIUKŠMAS UŽ KULISŲ". Rež. — P.E. Landi

15, 16 d. 12 val. — V.V. Landsbergio „ARKLIO DOMINYKO MEILĖ". Rež. — A. Vidžiūnas

(Salė 99)

15, 16 d. 18 val. — P. Vaičiūno „PATRIOTAI". Rež. — J. Vaitkus

18 d. 18 val. — A. Čechovo „DĖDĖ VANIA". Rež. — A. Latėnas

20 d. 18 val. — W. Gombrowicziaus „IVONA, BURGUNDO KUNIGAIKŠTYTĖ". Rež. — J. Vaitkus

Lietuvos rusų dramos teatras

16 d. 12, 15 val. — S. Prokofjevos, G. Sapgiro „BATUOTAS KATINAS". Rež. — J. Popovas

20, 21 d. 19 val., 23 d. 16 val. — PREMJERA! V. Klimo „KABARETAS „BUCHENVALDAS". Rež. — D. Turčaninovas

Vilniaus teatras „Lėlė"

15, 16 d. 12 val. — S. Siudikos „TRYS PARŠIUKAI". Rež. — A. Mikutis

Mažoji salė

14 val. — „KIŠKIŲ SUKILIMAS". Rež. ir dail. — R. Driežis

14 val. — „COLIUKĖ". Rež. ir dail. — R. Driežis

15, 16 d. 14 val. — „RAUDONKEPURĖ". Rež. ir dail. — V. Mazūras

Keistuolių teatras

14 d. 19 val. — „PASKUTINIAI BRĖMENO MUZIKANTAI". Rež. — A. Giniotis

15 d. 12 val. — „MARIUS IR MIGLĖ"

15 d. 19 val. — M. McDonagho „LUOŠYS IŠ AINIŠMANO SALOS". Rež. — V. Bagdonas, rež. statytojas — A. Giniotis

16 d. 12, 19 val. — „JUOZAPAS IR JO SVAJONIŲ APSIAUSTAS". Rež. — A. Giniotis

20 d. 19 val. — „PENKTAS VEIKSMAS". Rež. — A. Kaniava

„Menų spaustuvė"

20—22 d. 19 val. Juodojoje salėje — PREMJERA! W. Shakespeare'o „HAMLETAS". Rež. — O. Koršunovas (O. Koršunovo/Vilniaus miesto teatras)

20, 21 d. 19 val. Kišeninėje salėje — jaunųjų scenos menininkų programa „Atvira erdvė": PREMJERA! „IZADORA". Rež. — A. Jankevičius, komp. — J. Sakalauskas

VGTU teatras-studija „Palėpė"

Trakų g. 1

15 d. 16, 19 val. — „NEREGĖTI SAPNAI" (pagal I. Šeiniaus romaną „Kuprelis"). Rež. — O. Kesminas

„Domino" teatras

14 d. 19 val. — G. Kuprevičiaus „UGNIES MEDŽIOKLĖ SU VAROVAIS". Rež. — G. Padegimas

15 d. 19 val. — S. Parulskio „LAUKINĖ MOTERIS". Rež. — K. Smoriginas

16 d. 19 val. — V. Sigarevo „MELO DETEKTORIUS". Rež. — K. Smoriginas

20 d. 19 val. — C. Graužinio „LIETUVOS DIENA". Rež. — C. Graužinis


KAUNAS

Kauno valstybinis muzikinis teatras

15, 16, 19 d. 18 val. — PREMJERA! I. Kãlmãno „MONMARTRO ŽIBUOKLĖ". Rež. — K. Jakštas, dir. — V. Visockis, dail. — M. Rubavičiūtė

20 d. 18 val. — I. Kãlmãno „SILVA". Dir. — V. Visockis

Kauno kamerinis teatras

14 d. 18 val. — PREMJERA! K. Kostenkos „HITLERIS IR HITLERIS". Rež. — S. Rubinovas

15 d. 18 val. — C. Frechette „ŽANAS IR BEATRIČĖ". Rež. — S. Rubinovas

16 d. 18 val. — F. Rabelais „GARGANTIUA IR PANTAGRIUELIS". Rež. — S. Rubinovas

Kauno mažasis teatras

14 d. 19.30, 20 d. 19 val. — M. Valiuko „SEPTYNIOLIKA". Rež. — E. Prakuliauskaitė-Milinienė

16 d. 18 val. — „8-230, TAI AŠ". Rež. — D. Rabašauskas

Kauno valstybinis lėlių teatras

15 d. 12 val. — „JŪRATĖ IR KASTYTIS". Rež. — O. Žiugžda

16 d. 12 val. — „PASAKA APIE LIETAUS LAŠELĮ". Rež. — O. Žiugžda

17 d. 18 vl. — „IR NENORIU SAU GERESNIO NIEKO...". Rež. — D. Kazragytė


KLAIPĖDA

Klaipėdos muzikinis teatras

14 d. 18.30 — G. Bizet „KARMEN". Dir. — D. Zlotnikas

15 d. 18.30 Klaipėdos muzikiniame teatre, 16 d. 18 val. Plungėje — E. Kalmano „ČARDAŠO KARALIENĖ". Dir. — D. Zlotnikas

18 d. 18.30 — Z. Liepinio „PARYŽIAUS KATEDRA". Dir. — I.H. Lapinschas


ŠIAULIAI

Šiaulių dramos teatras

15 d. 18 val. — F. Goodrich, A. Hackett „VISADA TAVO. ANNA FRANK". Rež. — V. Jevsejevas

16 d. 12 val. — V. Petkevičiaus „SIEKSNIS, SPRINDŽIO VAIKAS". Rež. — V. Jevsejevas

16 d. 18 val. — E. De Filipo „MANO ŠEIMA". Rež. — R. Rimeikis

17 d. 18 val. — „DONKEY HOT". Choreogr. — O. Gluškovas (Maskva) (A. Cholinos šokio teatras)

19 d. 18 val. — „URVINIS ŽMOGUS". Rež. — D. Kazlauskas ir K. Smoriginas

20 d. 18 val. — „PRIE BARJERO". Rež. — A. Lebeliūnas (VšĮ „Laimingi žmonės")


PANEVĖŽYS

J. Miltinio dramos teatras

14 d. 18 val. — M. Zalytės „ŽEMĖS MOKESTIS". Rež. — A. Kėleris

Šiaulių dramos teatro spektakliai

15 d. 18 val. — C. Gozzi „PRINCESĖ TURANDOT". Rež. — A. Giniotis

16 d. 12 val. — „BEBENČIUKAS IR LAUMĖ". Insc. aut. ir rež. — I. Norkutė

16 d. 18 val. — E.M. Remarque`o „TRYS DRAUGAI". Rež. ir insc. aut. — R. Steponavičiūtė

18 d. 18 val. — „URVINIS ŽMOGUS". Rež. — K. Smoriginas


MARIJAMPOLĖ

Municipalinis dramos teatras

14 d. 18 val. — E. Ajar „GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS". Rež. — E. Mikulionytė („Jaja" teatras)

20 d. 18 val. — V. Delmar „PASKUTINIS VALSAS". Rež. — R. Kučiauskas


ALYTUS

Alytaus teatras

18 d. 15 val. — F. Kafkos „METAMORFOZĖ". Rež. — A. Kinderis

20 d. 17 val. — „BRENDIMO KANČIOS" (pagal S. Townsend). Rež. — D. Kimantaitė

© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.