Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos

Kino repertuaras

informacija 7MD

VILNIUS

Forum Cinemas Vingis

14—20 d. — Viki, Kristina, Barselona (Ispanija, JAV) — 12, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Nepageidaujamas kaimynas (JAV) — 11.30, 13.50, 16.10, 19.10, 21.30

„Scanorama — 2008"

20 d. — Melo pinklės (JAV) — 21.30; 20 d. — Ceremonija (Prancūzija, Vokietija) — 19.40;

14—19 d. — 007. Paguodos kvantas (D. Britanija, JAV) — 12.20, 14.40, 17, 18.20, 19.30 20.40, 22 val.; 20 d. — 12.20, 14.40, 17, 19.30, 22 val.;

14—16, 18—20 d. — Pjūklas 5 (JAV) — 11.20, 13.40, 16, 18.40, 21 val.; 17 d. — 11.20, 13.40, 16, 21 val.; 14—20 d. — Japoniškas vesternas (Japonija) — 11.50, 16.50, 21.20; Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 11.50, 14, 16.20, 18.40, 20.50; Vaikinams tai patinka! (JAV) — 14.30, 19.20; Garfildas 2 (JAV) — 12.50, 15 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 17.10, 19.20, 21.40; Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 12.30, 17.10; Seksturas (JAV) — 14.50; 14—19 d. — Perpetuum mobile (rež. V. Navasaitis) — 19.40; 14— 20 d. — Elegija (JAV) — 21.50; 14, 17—20 d. — Maksas Peinas (JAV) — 13.50, 16.10; 15, 16 d. — 11.40, 13.50, 16.10

Forum Cinemas Akropolis

14—20 d. — Viki, Kristina, Barselona (Ispanija, JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.40; Nepageidaujamas kaimynas (JAV) — 11.10, 13.30, 15.50, 18.50, 21.10

„Scanorama — 2008"

20 d. — Melo pinklės (JAV) — 22 val.

14—19 d. — 007. Paguodos kvantas (D. Britanija, JAV) — 11.40, 14, 16.20, 18.40, 20.50, 22 val.; 20 d. — 11.40, 14, 16.20, 18.40, 20.50; Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 11.25, 13.40, 16, 18.20, 20.40; Pjūklas 5 (JAV) — 10.20, 12.30, 14.40, 17, 19.10, 21.20; 14—20 d. — Vaikinams tai patinka! (JAV) — 10.40, 12.50, 15, 17.20, 19.30, 21.30; 15, 16 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 10.50; 14—20 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 13, 17.30; 14—16, 18—20 d. — Seksturas (JAV) — 15.10, 19.40 17 d. — 15.10; 14—20 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 13.05; Maksas Peinas (JAV) — 14.10; Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 16.10

„Skalvijos" kino centras

„Scanoramos" naujienos

14 d. — Negatyvaus mąstymo menas (Norvegija) — 19 val.; 15 d. — Tyli audra (Islandija) — 21 val.; 16 d. — Kovotoja (Danija) — 19 val.

„Scanoramos" klasika

14 d. — Balalaikos šou (Suomija) — 23 val.; 15 d. — Laila (Danija, Švedija Norvegija) — 14 val.; 16 d. — Penkios kliūtys (Švedija, Danija, Prancūzija, Belgija) — 17 val.; 16 d. — Auštant (Švedija) — 21 val.; 19 d. — Leningrado kaubojai keliauja į Ameriką (Suomija, Švedija) — 21 val.

Specialioji dokumentikos programa „Neišgalvotas gyvenimas"

14 d. — Garso veidrodis (Suomija) — 14.30; 14 d. — Vyras, moteris, kava (Norvegija) — 17 val.; 18 d. — Huldufolk — pasislėpę žmonės (Islandija, JAV) — 16.30; 19 d. — Mergos (Norvegija) — 15 val.; 17 d. — Punk Royal — etiketė ant užpakalio (Danija) — 17.30; 20 d. — Transformeris — Larso Von Triero portretas (Danija, Švedija) — 15.30

Programa „Knutas Hamsunas ir kinas (dar kartą)": 14 d. — Badas (Švedija, Norvegija, Danija) — 21 val.; 15 d. — Žemės syvai (Norvegija, Vokietija, Švedija, Danija) — 17 val.

Programa „Kertant Europą": 15 d. — Pataisa (Graikija) — 19 val.; 16 d. — Pilietis Havelas (dok. f., Čekija) — 14.30; 19 d. — Ilgesys (Vokietija) — 17 val.; 20 d. — Ar skauda? Pirma Balkanų dogma (Makedonija) — 17 val.; 20 d. — Čarli (Prancūzija) — 19 val.

15 d. — specialioji nakties programa „Aistra Šiaurėje": Draugas Pedersenas (Norvegija), Juodas ledas (Suomija, Vokietija), Neramūs (Suomija, Vokietija), 101 Reikjavikas (Islandija, Danija, Prancūzija, Norvegija, Vokietija) — 23 val.

17 d. — programa „Naujasis Baltijos kinas" „Vabzdžių dresuotojas" (rež. D. Ulvydas, L. Augutis, M. Skrobecki) — 16 val.; 17 d. — programa „Naujasis Baltijos kinas" — „Jauna Lietuva trumpai" — 19 val.; 17 d. — trumpametražių f. programa — 21 val.

Programa „Nikolajus Lie Kaasas iš arčiau"

17 d. — Žalieji mėsininkai (Danija) — 23 val.; 18 d. — Kandidatas (Danija) — 23 val.; 19 d. — Broliai (Danija) — 23 val.; 20 d. — Tamsa (Danija) — 23 val.
18 d. — Didžiosios lenktynės Floklypoje (Norvegija) — 14.30

„Kertant Europą" meistriškumo dirbtuvės: dokumentika, drama, siaubas — Peteris Watkinsas"

18 d. — Komuna (Paryžius, 1871—ieji) (Prancūzija) — 18 val.; 19 d. — Bausmių parkas (JAV) — 19 val.; 20 d. — Atominis karas (dok. f. D. Britanija) — 21 val.
17 d. — Venecijaus gyvenimas ir Cezario mirtis (dok. f., rež. J. Lapinskaitė) — 15 val.

Ozo kino salė

14 d. — Numirėlis (JAV, Vokietija, Japonija) — 18 val.; 15 d. — Roko legendos: „Led Zeppelin" (muz., dok.) — 16 val.; 17 d. — Bajorų gūžta (Rusija) — 18 val.; 18 d. — Tristana (Ispanija, Prancūzija, Italija) — 18 val.; 19 d. — 8 1/2 (Italija) — 18 val.; 20 d. — Otelas (Rusija) — 18 val.
Kaunas

Forum Cinemas

14, 15 d. — Viki, Kristina, Barselona (Ispanija, JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.40, 23.40; 16—20 d. — 10.30, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.40; 14, 15 d. — Nepageidaujamas kaimynas (JAV) — 11.10, 13.30, 15.50, 18.30, 20.50, 23.10; 16—20 d. — 11.10, 13.30, 15.50, 18.30, 20.50; 4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos (Rumunija) — 16.50; 20 d. — „Scanorama —2008" — 19, 21 val.; 14, 15 d. — Melo pinklės (JAV) — 22.40; 20 d. — 22 val.; 18 d. — Ceremonija (Vokietija, Prancūzija) — 18.20; 14, 15 d. — 007. Paguodos kvantas (D. Britanija, JAV) — 11.40, 14, 16.30, 17.20, 18.50, 21.10, 22, 23.20; 16—19 d. — 11.40, 14, 16.30, 17.20, 18.50, 21.10, 22 val.; 20 d. — 11.40, 14, 16.30, 17.20, 18.50, 21.10; Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 10.50, 13, 15.10, 19.40; Vaikinams tai patinka! (JAV) — 10.40, 15.20, 20 val.; Seksturas (JAV) — 12.50, 17.30, 22.10; 14, 15 d. — Pjūklas 5 (JAV) — 10.10, 12.30, 14.40, 19.10, 21.30, 23.50; 16—20 d. — 10.10, 12.30, 14.40, 19.10, 21.30; Garfildas 2 (JAV) — 10.20, 12.20; Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 14.30; Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 17 val.; 14—17, 19 d. — Perpetuum mobile (rež. V. Navasaitis) — 18.20; 14—19 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 20.30

Cinamonas

14—20 d. — Kaip prarasti draugus ir atstumti žmones (D. Britanija) — 10.45, 13, 15.15, 17.30, 19.45, 22 val.; Bekraštė istorija (Indija, D. Britanija, JAV) — 11.15, 18 val.; 007. Paguodos kvantas (D. Britanija, JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; Pjūklas 5 (JAV) — 20.15, 22.15; Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 15.45, 19.15, 21.30; Vaikinams tai patinka! (JAV) — 14.15, 16.15, 18.30, 20.45; Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 12 val.; Seksturas (JAV) — 12.15, 17 val.; Svetimšalis (JAV) — 13.30; Admirolas (Rusija) — 14.30
Klaipėda

Cinamonas

14—20 d. — Viki, Kristina, Barselona (Ispanija, JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; 007. Paguodos kvantas (D. Britanija, JAV) — 12.45, 15, 17.15, 19.30, 22val.; Garbė režisieriui! (Japonija) — 10.45, 14.30; Pjūklas 5 (JAV) — 17.30, 19.45, 21.45; Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 11.15, 16, 18.15, 20.30; Vaikinams tai patinka! (JAV) — 14.15, 16.30, 18.45, 21 val.; Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 10.45, 13 val; Seksturas (JAV) — 12.15, 16.45, 21.30; Svetimšalis (JAV) — 12 val.; Maksas Peinas (JAV) — 15.15; Admirolas (Rusija) — 13.30, 19 val.
Šiauliai

Saulė

14 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV), Kietakiaušiai (JAV) — 21.30; 14—20 d. — Srovės nublokšti (D. Britanija, JAV) — 11 val.; 007. Paguodos kvantas (JAV, D. Britanija) — 12.45, 17.10, 19.20; Mari Huanos ekspresas (JAV) — 15, 21.30

Atlantis Cinemas

I salė

14—20 d. — Vaikinams tai patinka! (JAV) — 11, 15, 17 val.; Pavojingasis Bankokas (JAV) — 13, 19, 21 val.

II salė

14—20 d. — Medžioklės sezonas atidarytas! (JAV) — 11.10, 13.10; Rygos kariai (Latvija) — 15.10, 17.25; Pjūklas 5 (JAV) — 19.40, 21.30

Laikas

14—20 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 11, 13, 19.30; Maištingoji Ana (Ispanija) — 17.10; Svetimšalis (JAV) — 15, 21.30


PANEVĖŽYS

Garsas

14—20 d. — Įbroliai (JAV) — 14, 17.45; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 19.35; Teisė žudyti (JAV) — 15.50, 21.30

Mažoji salė

14—20 d. — Reikalai Briugėje (D. Britanija, Belgija) — 13.20, 19.25; Atostogos (rež. A. Slavinskienė) — 15.20; 17 d. — Bėk greitai ir ilgai negrįžk (Prancūzija) — 17 val.; 14—16, 18—20 d. — Manęs čia nėra (JAV) — 17 val.; Auksinė praraja (D. Britanija) — 21.25

Babilonas

14, 15 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 15.10, 19.30, 23.50; 16—20 d. — 15.10, 19.30
Elitinis būrys (Brazilija) — 21.40; 14, 15 d. — Melo pinklės (JAV) — 23.30; 20 d. — 17.10;
007. Paguodos kvantas (D. Britanija, JAV) — 11.40, 14, 16.30, 19, 21.20; Pjūklas 5 (JAV) — 15.20, 17.40, 22 val.; 14—19 d. — Naktys Rodantėje (JAV, D. Britanija) — 17.20; Seksturas (JAV) — 19.50; 14—19 d. — Simpsonų filmas (JAV) — 13 val.; Ledynmetis 2 (JAV) — 13.20; 15, 16 d. — La Troškinys (JAV) — 11 val.

© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.