Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Kinas Pasaka

Viskas tavo galvoje

7MD informacija
„Kad ir kas benutiktų“
Kino teatras „Pasaka“ duris atidarė linksmai - su nauja Woody Alleno komedija „Kad ir kas benutiktų“ („Whatever Works“, 2009). Po keturių paskutinių jo filmų („Lemiamas taškas“, „Sensacija“, „Kasandros sapnas“ bei „Viki, Kristina, Barselona“) susidomėjimas režisieriumi buvo pradėjęs blėsti ir kildavo minčių, ar apskritai jam verta statyti filmus. Galbūt kaltos buvo Didžioji Britanija ir Ispanija, juk Allenas yra Niujorko, konkrečiau, Manhatano vaikas. Tad naujasis filmas, kuris buvo vėl filmuotas Niujorke, tai tik patvirtina.

Amerikos fragmentai

7MD informacija
„Sodas“
Šį savaitgalį atsidarantis kino teatras „Pasaka“ (Šv. Ignoto g. 4/3) kartu su JAV ambasados Lietuvoje Amerikos centru ir VšĮ „Panoptikumas“ bei JAV valstybės departamento piliečių mainų tarnybos kultūros programų skyriumi rugsėjo 20 - spalio 7 d. pristato keliaujančią kino programą, sudarytą iš prestižinių šiuolaikinių JAV dokumentinių filmų.

Janinos Lapinskaitės filmo premjera

7MD informacija
„Traukinys stovi penkias minutes“
Rugsėjo 18 d. 19 val. kino teatre „Pasaka“ įvyks naujo režisierės Janinos Lapinskaitės dokumentinio filmo „Traukinys stovi penkias minutes“ premjera. Kartu su šia premjera bus atidarytas ir kino teatras „Pasaka“.

Puslapiai: |1|2|3|« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai