Patariame aplankyti, pamatyti, išgirsti

7MD rekomenduoja

Dailė

Pažįstamas ir nepažįstamas Vilnius dėl įspūdžių (ir dažo) tirštumo bei veržimosi į sudėtingas plastines gelmes ima panėšėti į labirintą žinomo litvakų dailininko Rafaelio Chwoleso (1913–2002) drobėse. Miestas kaip charizmatiška asmenybė atsiskleidžia ir jo nuotraukose bei piešiniuose. Rafaelio Chwoleso paroda „Leidžiama išvežti“ iki rugsėjo 21 d. veikia Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius). Ekspozicija atidaryta pirmadienį 11–19 val., antradienį–ketvirtadienį 10–18 val., penktadienį 10–16 val., sekmadienį 10–16 val.

 

Jau atviras kūrinio sąrangos labirintiškumas skleidžiasi galerijos „Vartai“ pristatomame projekte „Artscape: Izraelis“, kur susitinka Rano Slavino videodarbai ir Andriaus Zakarausko tapyba. Ši tikrovės mutacijas ir suvokimo trikdžius tyrinėjanti paroda veikia iki liepos 21 d. Galerija (Vilniaus g. 39, Vilnius) dirba antradienį–penktadienį 12–18 val., šeštadienį 12–16 val.

Teatras

Šokio gerbėjams 28 d. 19 val. siūlome apsilankyti „Menų spaustuvėje“, choreografės ir šokėjos Rūtos Butkus šokio teatro spektaklyje „Pamestos akys“. Dviem šokėjoms skirtame kūrinyje ironišku žvilgsniu žvelgiama į žmogaus buitį, jo būtį.


© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.