Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
TEATRAS

Miltinio ragai

Komentarų yra - 7  
z7TLWqpL, 2017-03-22 10:10

Es que había alguien que pensara o pensase que este Gobierno iba a poner sobre el tapete público toda la vida pública?Que no nos tomen por ingenuos porque son los gran mentirosos del Reino.Ese reino de cuya cabeza no quieren dar cuenta a la cidCauanía.dada día que pasa son más oportunistas aunque tengo la gran confianza que ya nadie los cree.Saludos

?, 2012-07-07 11:40

kas tas liuga?

Vikšraitis nr.2, 2012-06-17 18:09

Po paskutinio susirinkimo nacionaliniame teatre tapo aišku, kad liugos likimas bus baisesnis už Vikraiščio. Klausyti jo monologų jau neįmanoma. Tuščios demagoginės kalbos.

Kaimynas, 2012-06-16 10:30

Net labai blaiviai svarstant po šitokio gerb.Audronio Liugos straipsnio kyla klausimas kodėl būtent Jis bando aiškinti Panevėžio Teatro situaciją...? :)
Ir kokie tikslai Jį skatina? ... :)
O apie Ministerį Gelūną, tai iš viso nėra net ką kalbėti...

na ka, 2012-06-15 22:09

siunciam Liuga i Panevezi.

Vytautas Kupšys, 2012-06-15 15:33

Pagal dabartinę tvarką, teatro kolektyvui atimtos bet kokios galimybės daryti įtaką teatro veiklai. Viskas atiduodama į vienas rankas: kultūros ministerijos paskirto vadovo. Tiesa, yra meno taryba, su patariamojo balso teise, tačiau kai toks vadovas, kaip Vikšraitis, net meno tarybos leidžia sau neturėti, tai ir kyla klausimas, kas su kuo turi kalbėtis? Ministras, šiuo atveju, kalba tik su vadovu. Bet ką daryti, kad teatre taip jau yra, darbo įrankiai produktui - spektakliui sukurti - aktoriai, gyvi žmonės. Problemos tikrai daug gilesnės nei J. Miltinio dramos teatras. Kultūros ministerija ne tik, kad nesikalba su teatralais, bet ir pati nieko nedaro. Visas jos darbas - paskirti vadovą ir ramiai gyventi iki jo kadencijos pabaigos.

nesvarbu, 2012-06-15 14:31

bet kur atsiliepimai, pasvarstymai - juk tikrai rimti dalykai gvildenami, tiek proceso,tiek situacijos? Kai RESPUBLIKOJ respublikišku (dėja) tonu parėkalojama "žudo teatrą - pribaikim ministeriją!", koks pritariančiųjų choras susitelkia, kokie balsai... Blaivinantis, skatinantis ne tik postringauti, bet bent šį tą blaiviai padaryti straipsnis

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti