Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
MENO PROJEKTAS

RAUDONOS MOTERYS


NACIONALINIAI EUROPOS ŠALIŲ PAVILJONAI VENECIJOS BIENALĖJE 1999–2011


Meno projektas

Share |

W O M E N   I N   R E D

NATIONAL PAVILIONS OF EU STATES AT THE VENICE BIENNALE 1999–2011

R A U D O N O S  M O T E R Y S

NACIONALINIAI EUROPOS ŠALIŲ PAVILJONAI VENECIJOS BIENALĖJE 1999–2011

 

AUSTRIA / AUSTRIJA

1999 Peter Friedl, Rainer Ganahl, Christine and Irene Hohenbüchler, Wochenklausur   2001 Granular Synthesis, Gelatin   2003 Bruno Gironcoli   2005 Hans Schabus   2007 Herbert Brandl   2009 Elke Krystufek, Dorit Margreiter, Franziska Weinberger, Lois Weinberger   2011 Markus Schinwald

 

BELGIUM / BELGIJA

1999 Ann Veronica Janssens   2001 Luc Tuymans   2003 Valérie Mannaerts, Sylvie Eyberg   2005 Honoré d’O   2007 Éric Duyckaerts   2009 Jef Geys   2011 Angel Vergara

 

BULGARIA / BULGARIJA

1999 Nedko Solakov   2007 Ivan Moudov, Stefan Nikolaev, Pravdolyub Ivanov   2011 Greddy Assa, Pavel Koichev, Houben Tcherkelov

 

CYPRUS / KIPRAS

1999 Glavkos Koumides   2001 Andreas Karayan   2003 Nikos Charalambides   2005 Panayiotis Michael, Konstantia Sofokleou  2007 Haris Epaminonda, Mustafa Hulusi   2009 Socratis Socratous   2011 Marianna Christofides, Elizabeth Hoak-Doering

 

CZECH and SLOVAK REPUBLIC / ČEKIJA ir SLOVAKIJA

1999 Cyril Blažo  2001 Viera Levitt   2003 Kamera skura, Erik Binder   2005 Ján Mančuška   2007 Irena Jůzová   2009 Roman Ondák   2011 Dominik Lang

 

DENMARK / DANIJA

1999 Jason Rhoades, Peter Bonde   2001 Hennig R Christiansen, Ursula R Christiansen   2003 Olafur Eliasson   2005 Eva Koch, Joachim Koester, Peter Land, Ann Lislegaard, Gitte Villesen.   2007 Troels Wörsel   2009 The Collectors (see Nordic Pavilion)   2011 Agency, Ayreen Anastas and Rene Gabri, Robert Crumb, Zhang Dali, Stelios Faitakis, FOS, Sharon Hayes, Han Hoogerbrugge, Mikhail Karikis, Thomas Kilpper, Runo Lagomarsino, Tala Madani, Wendelien van Oldenborgh, Lilibeth Cuenca Rasmussen, Taryn Simon, Jan Švankmajer, Johannes af Tavasheden, Tilman Wendland

 

ESTONIA / ESTIJA

1999 Ando Keskküla, Jüri Ojaver, Peeter Pere   2001 Ene-Liis Semper, Marco Laimre   2003 John Smith (Marko Mäetamm, Kaido Ole)   2005 Mark Raidpere   2007 Marko Mäetamm   2009 Kristina Norman   2011 Liina Siib

 

FINLAND / SUOMIJA

2005 Jaakko Heikkilä   2007 Maaria Wirkkala   2009 Jussi Kivi   2011 Vesa-Pekka Rannikko

 

FRANCE / PRANCŪZIJA

1999 Huang Yong Ping, Jean-Pierre Bertrand   2001 Pierre Huyghe   2003 Jean-Marc Bustamante   2005 Annette Messager   2007 Sophie Calle   2009 Claude Lévêque   2011 Christian Boltanski

 

GERMANY / VOKIETIJA

1999 Rosemarie Trockel   2001 Gregor Schneider   2003 Candida Höfer, Martin Kippenberger   2005 Thomas Scheibitz, Tino Sehgal   2007 Isa Genzken   2009 Liam Gillick   2011 Christoph Schlingensief

 

GREAT BRITAIN / DIDŽIOJI BRITANIJA

1999 Gary Hume   2001 Mark Wallinger   2003 Chris Ofili   2005 Gilbert and George   2007 Tracey Emin   2009 Steve McQueen   2011 Mike Nelson

 

GREECE / GRAIKIJA

1999 Costas Varotsos, Danae Stratou, Evanthia Tsantila   2001 Nikos Navridis, Ilias Papailiakis, Ersi Chatziargyrou   2003 Athanasia Kyriakakos, Dimitris Rotsios   2005 George Hadjimichalis   2007 Nikos Alexiou   2009 Lucas Samaras   2011 Diohandi

 

HUNGARY / VENGRIJA

1999 Imre Bukta, Emese Benczúr, Attila Csörgö, Gábor Erdélyi, Mariann Imre   2001 Antal Lakner, Tamás Komoróczky   2003 Little Warsaw (András Gálik, Bálint Havas)   2005 Balázs Kicsiny   2007 Andreas Fogarasi   2009 Péter Forgács   2011 Hajnal Németh

 

ICELAND / ISLANDIJA

1999 Sigurdur Árni Sigurdsson   2001 Finnbogi Pétursson  2003 Rúrí   2005 Gabríela Fridriksdóttir   2007 Steingrimur Eyfjörd   2009 Ragnar Kjartansson    2011 Libia Castro, Olafur Olafsson

 

IRELAND / AIRIJA

1999 Anne Tallentire   2001 Siobhan Hapaska, Grace Weir   2003 Katie Holten   2005 Stephen Brandes, Mark Garry, Ronan McCrea, Isabel Nolan, Sarah Pierce, Walker and Walker   2007 Gerard Byrne   2009 Sarah Browne, Gareth Kennedy, Kennedy Browne   2011 Corban Walker

 

ITALY / ITALIJA

1999 Monica Bonvicini, Bruna Esposito, Luisa Lambri, Paola Pivi, Grazia Toderi   2001 Alighiero Boetti   2003 Charles Avery, Avish Khebrehzadeh, Sara Rossi, Carola Spadoni   2005 Carolina Antich, Manfredi Beninati, Loris Cecchini, Lara Favaretto   2007 Giuseppe Penone, Francesco Vezzoli  2009 Matteo Basilé, Manfredi Beninati, Valerio Berruti, Bertozzi&Casoni, Nicola Bolla, Sandro Chia, Marco Cingolani, Giacomo Costa, Aron Demetz, Roberto Floreani, Daniele Galliano, Marco Lodola, MASBEDO, Gian Marco Montesano, Davide Nido, Luca Pignatelli, Elisa Sighicelli, Sissi, Nicola Verlato, Silvio Wolf   2011 Padiglione Italia: Lo Stato dell’Arte nel 150° dell’Unità d’Italia; l’Arte non è Cosa Nostra (174 artists)

 

LATVIA / LATVIJA

1999 Inta Ruka, Anita Zabiļevska, Ojārs Pētersons   2001 Laila Pakalniņa, Ilmārs Blumbergs, Viesturs Kairišs   2003–2005 F5 (Līga Marcinkeviča, Ieva Rubeze, Mārtiņš Ratniks ed Ervins Broks)   2007 Gints Gabrāns   2009 Evelina Deicmane, Miks Mitrevics   2011 Kristaps Gelzis

 

LITHUANIA / LIETUVA

1999 Mindaugas Navakas, Eglė Rakauskaitė   2001 Deimantas Narkevičius   2003 Paulius Stanikas, Svajonė Stanikienė   2005 Jonas Mekas   2007 Gediminas Urbonas, Nomeda Urbonienė   2009 Žilvinas Kempinas   2011 Darius Mikšys

 

NETHERLANDS / NYDERLANDAI

1999 Daan van Golden   2001 Liza May Post   2003 Carlos Amorales, Alicia Framis, Meschac Gaba, Jeanne van Heeswijk, Erik van Lieshout   2005 Jeroen De Rijke / Willem de Rooij   2007 Aernout Mik   2009 Fiona Tan   2011 Barbara Visser, Ernst van der Hoeven, Herman Verkerk, Johannes Schwartz, Joke Robaard, Maureen Mooren, Paul Kuipers, Sanneke van Hassel, Yannis Kyriakides

 

POLAND / LENKIJA

1999 Katarzyna Kozyra   2001 Leon Tarasewicz   2003 Stanisław Dróżdż   2005 Artur Żmijewski   2007 Monika Sosnowska   2009 Krzysztof Wodiczko   2011 Yael Bartana

 

PORTUGAL / PORTUGALIJA

1999 Jorge Molder   2001 João Penalva   2003 Pedro Cabrita Reis   2005 Helena Almeida   2007 Ângela Ferreira   2009 João Maria Gusmão, Pedro Paiva   2011 Francisco Tropa

 

ROMANIA / RUMUNIJA

1999 Dan Perjovschi   2001 Gheorghe Rasovszky, Bogdan Achimescu, Alexandru Antik, Olimpiu Bandalac, Sándor Bartha, Matei Bejenaru, Mircea Cantor, Călin Dan, Teodor Graur, Kiss Pál Szabolcs, Călin Man, Dan Mihălţianu, Nicolae Onucsan, Rostopasca Group, Gusztáv Ütő, Sorin Vreme   2003 Calin Man    2005 Daniel Knorr   2007 Victor Man, Cristi Pogacean, Mona Vatamanu, Florin Tudor   2009 Stefan Constantinescu, Andrea Faciu, Ciprian Muresan   2011 Ion Grigorescu, Anetta Mona Chisa, Lucia Tkacova

 

SLOVENIA / SLOVĖNIJA

1999 Nataša Prosenc, Andrej Zdravič   2001 Vuk Ćosić, Tadej Pogačar   2003 Žiga Kariž   2005 Vadim Fiškin   2007 Tobias Putrih   2009 Miha Štrukelj   2011 Mirko Bratuša

 

SPAIN / ISPANIJA

1999 Manolo Valdés, Esther Ferrer   2001 Ana Laura Aláez, Javier Pérez   2003 Santiago Sierra   2005 Antoni Muntadas   2007 Manuel Vilariño, José Luis Guerín, "Los Torreznos", Rubén Ramos   2009 Miquel Barceló   2011 Dora Garcia

 

THE NORDIC COUNTRIES (Finland, Norway, Sweden in the Nordic Pavilion) / ŠIAURĖS ŠALYS (Suomija, Norvegija, Švedija ŠIAURĖS PAVILJONE)

1999 Annika von Hausswolff, Knut Åsdam, Eija-Liisa Ahtila   2001 Leif Elggren, Tommi Grönlund, Petteri Nisunen, Carl Michael von Hausswolff, Anders Tomren   2003 Karin Mamma Andersson, Kristina Bræin, Liisa Lounila   2005 Miriam Bäckström,  Carsten Höller, Matias Faldbakken   2007 Adel Abidin, Jacob Dahlgren, Lars Ramberg, Toril Goksøyr, Camilla Martens, Sirous Namazi, Maaria Wirkkala   2009 The Collectors (in collaboration with the Danish Pavilion): Thora Dolven Balke, Massimo Bartolini, Hernan Bas, Guillaume Bijl, Maurizio Cattelan, Elmgreen & Dragset, Pepe Espaliú, Tom of Finland, Simon Fujiwara, Han & Him, Laura Horelli, Martin Jacobson, William E. Jones, Terence Koh, Jani Leinonen, Klara Lidén, Jonathan Monk, Nico Muhly, Norway Says, Henrik Olesen, Nina Saunders, Vibeke Slyngstad, Elaine Sturtevant & Wolfgang Tillmans   2011 SWEDEN: Fia Backström, Andreas Eriksson

 

Cooltūristės, 2012

coolturistes@yahoo.com

 

Kas: vienas laikraščio puslapis, skiriamas meno projektui.

Koks: vaizdinis, tekstinis, fotografinis, kokybiškas, konceptualus.

Kam: ieškantiems alternatyvų, kritiškiems, drąsiems.

Kur: „7 meno dienos „ – laikraštis ir interneto portalas.

Rašykite: 7md@takas.lt, temos lauke didžiosiomis raidėmis PROJEKTAS


„7 meno dienos“ Nr.11 (979), 2012-03-16

Versija spausdinimui

Komentarai

pasiulymas, 2012-04-21 09:25

coolturistes turetu vaziuoti i venecija visos ir tada lietuvoje bus lygybe

labai geras straipsnis, 2012-04-21 08:52

i eurovizine venecija reikia siusti tik moteris jos graziau atrodo. gal priza laimes pagaliau

coolturistes, 2012-04-17 18:00

Viera pajuodo. Pataisysim. O kas dar?

jūra, 2012-03-20 18:27

O, tai kampas kame?

keista, 2012-03-20 11:44

O kodėl dalis moterų, kurios yra moterys nepabrauktos raudonai ir yra laikomos vyrais, kad ir Viera Levitt.

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti