Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
TARP DISCIPLINŲ

Apie skirtingus raštingumus

Komentarų yra - 7  
GeRxzSbmtWPfDaJJoAN, 2012-07-16 17:51

Hello there I like your blog. Do you need to visitor pusblih in my very own at some point? If that's the case make sure you inform me by way of e mail or perhaps reply to this comment since I enrolled in notifications and will realize if you do.

Ieva M., 2012-01-23 13:25

Na jau kad Sabaliauskaitės "Silva rerum" negali 'keliauti' tai kas tada gali?... Latvijoje, beje, susilaukė didelio pasisekimo ir gerų recenzijų, dabar laukiama tęsinio. Nors draugai ir sakė, kad skaitė per protestantiška prizmę, katalikiška linija (ypač vienuolynų) jiems buvo visiška egzotika, bet visi pripažino, kad tai neeilinė knyga. Keista girdėti tokius pareiškimus 'cannot travel' iš žmogaus atsakingo už lietuvių literatūros plėtrą.

Regina, 2012-01-12 23:37

Tarp pilku debesu-labai abejotinos menines vertes knyga. Autentiskumo ten taip pat nera. Kalba prasta. Daznai tiesiog prasilenkiama su tiesa. Kad ir popierines nosinaites karo pradzioje Lietuvoje...Tas knygos populiarumas sukurtas reklamos, dar kazko... Knyga reiketu skaityti ir vertinti daug blaiviau. juo labiau, kad yra tikrai stipresniu ir autentiskesniu tekstu tremties tema.

nerka, 2012-01-12 12:38

"Frankfurto knygų mugėje nemačiau žmogaus, kuris skaitytų tradicinę knygą, – ten visi su savo planšetėmis arba skaityklėmis" -- tai kur, Klimka, žiūrėjai? visą laiką buvai užsimerkęs?

Pasišnekėjo aklas su kurčiu, 2012-01-11 20:19

Prie ko čia tas nuo savęs pavargęs "berniukas" ir Vilniaus knygų mugė – jis jos visada konceptualiai nekentė. Gal net nuo vaikystės. Pamatė Frankfurto ir Geteborgo muges po kartą už valdiškus pinigus, ir jau protingas, visus moko. Tegul geriau pasako, kiek kainuoja įėjimas į tą mugę, kokie pinigėliai ten sukasi, ir kad paprasti lankytojai leidžiami tik 4 ir 5 mugės dienas. Ilgai dar pakampėmis mėtysis ir tos pasaulį turėjusios nustebinti "rinktinės". Sėkmės, Karoli, kitame fronte, gal kada dar pasigilinsi į leidėjų pasaulį, šį kartą sunkiai sekėsi.

be kabuciu, 2012-01-06 15:27

z komentaras - puikus pavyzdys, kaip mums lietuviska tik tai, kas Lietuvoje, o jei lietuvisku saknu zmogus raso apie skaudzia Lietuvos istorija, tai koks jis lietuvis...

z., 2012-01-06 11:11

Nereikia kliedesiu: kokia Sepetys "lietuviu" autore?

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti