Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Televizija nugali

Komentarų yra - 6  
QnsZarlRwQpB, 2016-05-02 17:21

A really good answer, full of raitnoality!

TCNLSiDmzgz, 2012-06-08 06:58

Sweetheart, many thanks for tgaigng me, and more thanks for the shout. Appreciate it. The post is totally beautiful and I could so relate. I may have to write/come up with my version of why I love being a mom. Will do so in a couple of days. You are such a cute and devoted mom - I really like that and enjoy reading your blogs. Please, always keep me posted, and thanks for stopping by at WeWe. How many times did I say "thanks"? Lol...

vilnis, 2012-01-12 07:18

Dėkui už pagarbą, tačiau aš irgi nenoriu veltis į Tamstai taip gerai žinomų, o man visai nežinomų (tik girdėtų iš nepažįstamų asmenų) prielaidų aptarimą. Tik stebiuosi, kodėl jūs, taip gerai viską žinodamas, neliudijote teisme, kai buvo sprendžiama mergaitės motinos byla. Gal dar nevėlu? Kreipkitės, liudykite, gal atims mergaitės motinai motinystės teises ir mergaitė amžinai galės likti su gerąja teta. Ir užaugusi tikrai žinos, kad neturėjo motinos teisėtai, o ne todėl, kad taip norėjo viską žinanti minia.

Saulius, 2012-01-11 21:08

Paprastai pametu diskusiją, jei prasideda etikečių klijavimas: "minia", "pedofilų klanas", "lietuviai vyrai" ar "tie menininkai"... Bet pratęsiu iš pagarbos Jums. Ta, kaip jūs sakote, minia ir stovi ten kaip tik dėl to, kad jiems ne viskas aišku byloje (sic), nes, kaip sakė J.Frišas, - joks jo pacientas nebūtų įvykdęs to, ką neva įvykdė Kedys. Kurio antspaudai buvo tai rasti ant ginklo, tai nerasti. Tai jis matytas Ispanijoj, tai sodo namely. Liudininkas tai patikimas, tai apsimelavęs. Ir t.t. Ir, kaip Jūs teigiate, žudikas juk taip ilgai pasitikėjo teisėsauga. Net pusę metų. Ir neva nužudė pirmąjį tą, kuris yra nepaminėtas jo nei viename iš kelių šimtų skundų. Jau šitie dalykai kiekvienam sveikai mąstančiam žmogui kėlė abejonių. Taip ėmė burtis minia. Dėl kylančių klausimų, o ne dėl žinomų atsakymų. Apie vaiko mamą patylėsiu, net tingiu argumentus pateikti. Jei Jums minia kelia abejonių, ar teta kažkodėl yra mergaitės gynėjų reprezentantė, tai paskaitykite byloje pateiktus mergaitės parodymus, patvirtintus ir psichologų, ir teismo. Minia... Kažkam ir į dujų kameras varomi žmonės buvo minia, skaičiai, kiekis. Ir K.Motieka - minia, ir Bubnys, ir Landsbergis, laiku paklausęs, kur yra antroji mergaitė. Su vaikų teisių gynėjų (ne minios...) palaiminimu, su aštuonis kartus teistu tėvu išvežta nežinia kur. Einu žiūrėti Hitčkoko.

vilnis, 2012-01-11 12:45

O aš nepaliauju stebėtis minios žinojimu visko, kas kaip įvyko. Lyg patys būtų dalyvavę visuose įvykiuose, stebėję viską keletą metų nuosekliai, kaip kokią TV laidą. O gal yra ne tik vaiko, praradusio abu tėvus, tragedija, bet ir motinos tragedija? Įsivaizduokime, kad kokio nors Sauliaus žmona supykusi pabėga nuo jo, pasiėmusi sūnelį ir porą metų drauge su savo tėvais augina tą sūnelį ir jam pasakoja, kad Saulius yra baisus moterų prievartautojas. Ir vaikas tiki, gal ir miglotai prisimena kokią neaiškią situaciją, kai ryte nubėgęs pas tėvelius į lovą užtiko ten tėvelį, labai užgulusį mamytę, kuri, vargšė, labai muistėsi ir tubūt labai kentėjo.

Saulius, 2012-01-10 19:35

Nepaliauju Ūbiu stebėtis. Jis piktinasi eriuko kepuremis, užjausdamas vargšus žudomus gyvulėlius, bet mergaitės tragedija viso labo paskutinis aktas. Na taip, čia juk mažas žmogus ne kine, gerai nors, kad jį pono Lazaresku istorija jaudina. Nors filme gydytojai irgi elgėsi pagal įstatymą.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti