Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
MUZIKA

Naujos ir kokybiškos muzikos festivalis

Komentarų yra - 6  
JnijjlaVDw, 2012-03-15 04:48

Spalis 1 d, 2009Autorius paskaitė, kokie šalutiniai peaoikivi ir išsigando, o kas parašyta prieš tai neatkreipė deramo dėmesio. Tai yra natūraliai visuose baltymuose randama medžiaga, o pramoniniu būdu pagaminta, beje, irgi ne gyvulinė (melasa yra iš cukranendrių gaunamas saldus skystis, o bakterijos nepriskiriamos nei augalų, nei gyvūnų karalystei).Kitaip tariant, tol, kol tai vartojama nedideliais natūraliais kiekiais, jokių šalutinių poveikių neturėtų būt. Vėžinius susirgimus gali sukelti ir saulės radiacija, nešvarus miesto oras ar tiesiog nelemta genetika.Gamintojai produkto sudėtį etiketėje surašo mažėjimo tvarka. T.y. silkės sudėtis bus silkė, aliejus, svogūnai, [dar kokie nors prieskoniai], E621 . Tai reikš, kad šio priedo sudėtyje yra mažiausiai. Tikslaus kiekio, deja, niekas neparašys, bet maždaug orientuotis galima. Taip pat ir pagal savo skonio receptorius jei skonis pernelyg išreikštas, E621 perdozuota. Jei neskanu, jo (beveik) nėra. Ką pasirinksit?Pritarsiu dėl minties, kad visų priedų dėjimo priežastis yra nesuprantama juk senovėj žmonės valgė ir nesiskundė.O šiaip tai dejuoti tik dėl E621 silkėj yra šiek tiek galbūt siaura, nes jei pažiūrėtumėt į bet kokio maisto produkto sudėtį, dar ne to rastumėt. Pavyzdžiui, rūkyta dešra turėtų būt skani ir laikyt be vargo porą mėnesių bet priedų ten minimum 5, tame tarpe ir tas, kuris suteikia dūmų skonį. Ironiška, tiesa?Iš tiesų jei pasidomėtumėt, kokiomis sąlygomis užauginamas maistas tiek augalinis, tiek gyvulinis tas E621 toks nekaltas pasidaro. O auginimo sąlygų niekas ant etiketės neužrašo. Galit pradėt domėtis nuo žuvų fermų ir vištų laikymo sąlygų Iš esmės visas pramoninis žemės ūkis ir maisto pramonė yra viena didelė bėda. Belieka tikėtis, kad žmonės ims grįžt į kaimą ir augint natūralų maistą. Manyčiau, kad ateityje tai netgi gali tapti neišvengiama.

tNoTZWfOcxQIWEFsQuE, 2012-03-15 04:48

miflin rašo:Man kazkaip irgi nbaaeli skaniai suejo tas parasymas apie mergina is seminaro, galbut del to kad jos vietoj galeciau buti pati, esu panasiu duomenu, ir labai nusiminciau jei rasciau apie save taip parasyta. O parasyta taip, lyg svoris nubraukia visas gerasias savybes, ir kol svoris per didelis, tai ji kazkokia ne tokia, brokuota. Siaip as jau lankausi pas dietologe Daiva. Taip, as 15 metu esu stora, bet tai nedaro manes prastesniu zmogumi, ir kad niekas neturi teises daryti isvadu apie mane kaip zmogu is mano svorio, ir aciu Dievui mano aplinkoj mazai tokiu zmoniu, kuriems uzkliutu mano didelis uzpakalis. Zmogaus svoris yra tik jo vienintelio problema ir niekam pasaliniam tai neturetu rupeti, tuo labiau viesai aptarineti.

bHLBKiWA, 2011-12-03 02:15

With all these silly wbesteis, such a great page keeps my internet hope alive.

Laima Slepkovaitė, 2011-10-29 00:54

Malonu, kas prisimenate :) Miltų iš Šlausto nebus (bo tegirdėjau 5 paskutiniąsias minutes ir jos buvo kaip tyčia geros), o štai dėl P. Vyšniausko noriu tarti ginamąją kalbą - likus porai valandų iki koncerto jį pasiekė sukrečianti, pakertanti žinia. Tai negalėjo nepadaryti įtakos pasirodymui, tad šį kartą - turbūt, pagarbos publikai klausimas nekyla. O Algirdo recenzija šiais metais gera kaip niekad, beveik su viskuo ir sutikčiau.

Dalida, 2011-10-25 18:13

Issami ir informatyvi recenzija, tik ne su viskuo sutikciau. „Meta Marie Louise“ pasirodyme minimalizmo buvo ne per daug ir ne per mazai - tiek, kiek reikejo, ir viskas buvo tikrai labai skoninga. Mano asmenine nuomone, sis pasirodymas buvo vienas ir triju geriausiu (korejieciai ir Colin Vallon trio buvo festivalio pasididziavimas). Taip pat del Aruno Slausto pasirodymo ne visai sutinku. Projektas buvo isties geras, ir atlikejai auksciausio meninio lygio, jau nekalbant apie profesionalias kompoziciju aranzuotes, taciau atlikime pritruko to "kazko", del ko naiviai kaltinu triuksma foje ir, kaip vadinate, garso broka.

Del australu pasirodymo labai pritariu - vienas nuobodesniu ir tikrai nuvylusiu. Neatpazinau as to skelbiamo Jazz fusion, o tik paprasta "smooth jazz", kuri galima isgirsti per bet kuri komercini radijo kanala.

Stebeti Vysniausko ir Milasiaus pasirodyma buvo ganetinai skausminga...Vis tik sale buvo pilnut pilnutele ir visi tikejomes muzikinio stebuklo, kuris, deja, neivyko. Toks jausmas, kad abu nieko nesitare, nieko nesikalbejo, o tiesiog isejo ir pagrojo kas sove i galva. Viena vertus - jie abu toookie patyre, kad gali sau leisti nerepetuoti, kita vertus - o kur pagarba publikai...? Jean Louis pasirodymas buvo katastrofa. Muzikos nulis, tik garsai, uzesys, triuksmas su dziazo dulkemis...

Betkuriuo atveju aciu uz gera strapsni ir sveikos kritikos nevengima.

Hmm..., 2011-10-23 14:28

Kur dingo Laima Slepkovaitė? Laikas jau būtų tą Šlaustą sumalti į miltus...

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti