Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
TEATRAS

Prasmė – smulkmenose

Komentarų yra - 8  
vLTAeaRpZBGOJH, 2011-12-01 07:55

This article is a home run, pure and smlpie!

Grafas M., 2011-10-10 16:45

Tik pamanykit jaunimas karsciuojasi, o kad izeidzianciu komentaru po kitu straipsniais saite pilna, tai niekam nekliuva. Tik pajudink koki nors redaktoriu, tuoj tave uzdarys. Tai kas cia turi galia? Tik nesakykit, kad skaitytojas. Redakcija turbut nezino, kad B. komentaru, ne ka maziau izeidzianciu, pilnas internetas, o kiek dar nepasirasytu. Taip kad nereikia cia vaizduoti svaruciu, geruciu ir teisuciu. Zinom, kaip tokie kelia prasimusa.

apie , 2011-10-09 22:46

scenografija - labai netikslu. nes ji tikrai 1 primena sovietini buta 2 tikrai paironizuoja mkc.

naktibalda, 2011-10-07 23:27

Ačiū, įdomi, intriguojanti recenzija (ne pirmą kartą šio kritiko). O Nu_jo'kui patariu mesti vaikytis 'logikų' rimtoje šnekoje, lyg mažam vaikui įsikibus virvutės!

7MD admin, 2011-10-07 22:45

dar nežinia, ar bus šiam autoriui uždrausta rašyti pagal anoniminių komentatorių užgaidas ar ne, bet vienas galimybe laisvai komentuoti piktnaudžiaujantis ir leidinio autorius neleistinai menkinantis ip bus kuriam laikui "užbanintas". Tegu truputį atvėsta. Galų gale čia yra žinybinė erdvė, o ne pereinama tarpuvartė, kur, kas užsimanė, išlieja kas prisikaupė. Čia dera paisyti bendravimo kultūros.

to kodel, 2011-10-07 20:39

tai tegu taip ir paraso. Bet jus komentare pasakete kazkodel daugiau ir issamiau negu B savo raslevoje. Ir as girdejau, kad spektaklis nekoks, todel ir noriu suzinoti kas ten ir kaip, o ne kazkokiu keistu pablevyzgojimu vien apie scenografija. Atseit kritikuoja, neaiskiai taip, o rezultate pareiskia, kad ziuredamas OK patiria dvasine pilnatve :) Gal cia ironija buvo, bet skaitant jos tai tikrai nesijaucia. Ir is viso, man primena bandyma rasyti a la Kreivytes stiliuje, bet kol kas nesigauna :)

kodėl?, 2011-10-07 17:04

Nes nepataikė į Jūsų nuomonę??? Man rodos jis gal vienintelis pasakė viešai, kad Miranda nėra sužibėjimas (švelniai tariant)... ir ačiū Dievui
Sakyčiau net visiška nesėkmė. Nors visi spektaklio kūrėjai turi "duomenis", deja deja. Kaip blogame LT teatre rėkė be priežasties, švytėjo mizoginija, bajeriai užpakalio tipo moksleiviški, o visuma į nieką nesueina. Nors gerų momentų buvo ir man asmeniškai scenografija patiko.

Nu jo, 2011-10-07 16:12

Neduokite Borkowskiui rasyti! Tegu eina pas logikos daktara. Nu ir pasirinkot "uzsitarnavusi", kai aplinkui tiek daug jaunu ir protingu "neuzsitarnavusiu" :)))))

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti