„Budėjimų“ maršrutai

7 MD
Naująjį sezoną Vyčio Jankausko šokio teatras pradės gastrolėmis po didžiuosius Lietuvos miestus.

„Auksinį scenos kryžių“ choreografui pelnęs V. Jankausko šokio teatro spektaklis „Budėjimai“ spalio 1 d. bus parodytas Klaipėdoje, tarptautiniame šiuolaikinių menų festivalyje „PLArTFORMA“. Spalio 8 d. šį kūrinį išvys meno forumo „Homo ludens“ publika, susirinkusi Jonavos kultūros centre.

 

Susitikimai su Vilniaus žiūrovais ir miesto svečiais tradiciškai vyks „Menų spaustuvėje“. Čia rugsėjo 28 d. ir spalio 9 d. bus rodomas spektaklis „Budėjimai“, o lapkričio 23 d. „Liepsnos virš šaltojo kalno“.

 

Spektaklis „Liepsnos virš šaltojo kalno“ bus parodytas lapkričio 16 d. Šiauliuose, šiuolaikinio meno festivalyje VIRUS, ir lapkričio 17 d. Klaipėdoje, šiuolaikinio šokio festivalyje „Naujasis arabeskas 2011“.  

 

Metų pabaigoje Vyčio Jankausko šokio teatras ruošiasi parodyti naujo spektaklio „Judantys taikiniai“ premjerą.

 

Per 18 gyvavimo metų Vyčio Jankausko šokio teatras įsitvirtino kaip jaunas, bet brandus meninis kolektyvas, nuosekliai einantis savo keliu. Teatro vadovas ir choreografas, taip pat jo trupė yra pelnę „Auksinius scenos kryžius“ už šokio spektaklius „Nuskendęs slėnis“ (2004) ir „Budėjimai“ (2009).

 

Daugiau informacijos apie V. Jankausko šokio teatrą rasite www.vytisdc.lt   

 

7MD inf. 

 

© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.