Vilnius
Nacionalinis operos ir baleto teatras
7 d. 18.30 – S. Prokofjevo „ROMEO IR DŽULJETA“. Dir. – M. Staškus
8 d. 18.30 – J. Strausso „VIENOS KRAUJAS“. Dir. – J. Geniušas
9 d. 12 val. – P. Čaikovskio „SPRAGTUKAS“. Dir. – M. Staškus
14 d. 18.30, 16 d. 18 val. – G. Puccini „MADAM BATERFLAI“. Dir. – M. Staškus
15 d. 18.30 – P. Čaikovskio „GULBIŲ EŽERAS“. Dir. – R. Šervenikas
Nacionalinis dramos teatras
Didžioji salė
7 d. 18.30 – A. Shnitzlerio „10 DIALOGŲ APIE MEILĘ“. Rež. – Y. Ross
8 d. 18.30 – Moliere‘o „ŠYKŠTUOLIS“. Rež. – I. Bučienė
9 d. 12 val. – K Čiukovskio „DAKTARAS AISKAUDA“. Rež. – E. Jaras
12 d. 18.30 – R. Cooney „MEILĖ PAGAL GRAFIKĄ“. Rež. – A. Večerskis
13 d. 18.30 – R.W. Fasbinderio „JUODOJI NAŠLĖ ( LAISVĖS KAINA)“. Rež. – Y. Ross
14 d. 18.30 – brolių Presniakovų „HUNGARICUM (LIŪDNAS DETEKTYVAS)“. Rež. – R. Kudzmanaitė
15 d. 18.30 – T. Dorsto, U. Ehler „AŠ FOJERBACHAS“. Rež. – V. Masalskis
16 d. 12 val. – J. Švarco „RAUDONKEPURĖ“. Rež. – E. Jaras
Mažoji salė
8 d. 16 val. – J. Griškoveco „PLANETA“. Rež. – A. Dainavičius
9 d. 16 val. – L. Bärfusso „SEKSUALINĖS MŪSŲ TĖVŲ NEUROZĖS“. Rež. – R. Kudzmanaitė
11 d. 18.30 – A. Gotesmano „DIEVO ŽMOGAUS ISTORIJA“
13 d. 18.30 – F. Dostojevskio „NUOLANKIOJI“. Rež. – V. Masalskis
14 d. 18.30 – E. Ashley „GAIDUKAS“. Rež. – J. Smoriginas
15 d. 16 val. – S. Mrożeko „NAŠLĖS“. Rež. – S. Račkys
16 d. 16 val. – H. Ibseno „MEISTRAS SOLNESAS“. Rež. – Y. Ross
Vilniaus mažasis teatras
9, 16 d. 12 val. – PREMJERA! J. Donaldson „KAS TAS GRUFAS?“. Rež. – A. Gluskinas
11 d. 18.30 – T. Williamso „STIKLINIS ŽVĖRYNAS“. Rež. – A. Šablauskas („Naujasis teatras“)
12 d. 18.30 – J. Reza „ATSITIKTINIS ŽMOGUS“. Rež. – J. Vaitkus
14 d. 18.30 – M. Ivaškevičiaus „MADAGASKARAS“. Rež. – R. Tuminas, A. Dapšys
15 d. 18.30 – A. Čechovo „VYŠNIŲ SODAS“. Rež. – R. Tuminas
Valstybinis jaunimo teatras
7 d. 18 val. – P.E. Landi „Strip Man Show – viskas apie vyrus“. Rež. – P.E. Landi
8 d. 12 val. – J. Kelero, A. Jalianiausko „PAIKA PELYTĖ“. Rež. – A. Jalianiauskas (Salė 99)
8 d. 18 val. – „BARBORA IR ŽYGIMANTAS“ (J. Vaitkaus poetinė improvizacija pagal
J. Griniaus pjesę „Gulbės giesmė“). Rež. – J. Vaitkus
9 d. 12 val. – „RONJA PLĖŠIKO DUKTĖ“ (pagal A. Lindgren apysaką). Rež. – D. Jokubauskaitė
9 d. 18 val. – D. Privalovo „SENIAUSIŲ PROFESIJŲ ŽMONĖS“. Rež. – B. Latėnas (Salė 99)
11 d. 18 val. – dokumentinio f. pristatymas „Valstybinio jaunimo teatro „Metrašis“ 1965–75 m.
Rež. – R. Karvelis
13 d. 18 val. – A. Slapovskio „BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI“ (Pjesė Nr. 27). Rež. – D. Tamulevičiūtė (Salė 99)
14 d. 18 val. – I. Menchellio „KAPINIŲ KLUBAS“. Rež. – A. Latėnas
15 d. 12 val. – V.V. Landsbergio „ARKLIO DOMINYKO MEILĖ“. Rež. – A. Vidžiūnas (Salė 99)
15 d. 18 val. – W. Shakespeare’o „JEI TAIP, TAI ŠITAIP“. Rež. – P.E. Budraitis
16 d. 12 val. – A. Giniočio „JUZĖ DYKADUONIS“. Rež. – Aidas Giniotis
16 d. 18 val. – H. Ibseno „ŠMĖKLOS“. Rež. – A. Jankevičius (Salė 99)
Vilniaus teatras „Lėlė“
Didžioji salė
8, 9 d. 12 val. – Premjera! J. Marcinkevičiaus „GRYBŲ KARAS“. Rež. – A. Mikutis
15 d. 12 val. – S. Siudikos „TRYS PARŠIUKAI”. Rež. – A. Mikutis
16 d. 12 val. – S. Maršako „KATĖS NAMAI“. Rež. – A. Mikutis
Mažoji salė
8 d. 14 val. – „KIŠKIŲ SUKILIMAS“ (pagal K. Binkio poemą). Rež. ir dail. – R. Driežis
15 d. 14 val. – N. Indriūnaitės „PELENĖ“ (Ch. Perrault pasakos motyvais). Rež. – N. Indriūnaitė
14 d. 18.30 val. – V.V. Landsbergio „VILIS“. Rež. – V.V. Landsbergis
15 d. 18.30 val. – „PASVYDO“ (A. Strazdo eilėraščių pamatymai suaugusiems). Rež. ir dail. – A. Bagočiūnaitė–Paukštienė
16 d. 14 val. – N. Indriūnaitės „BALTOS PASAKOS“ (pagal H.Ch. Anderseno pasakas). Rež. – N. Indriūnaitė
„Menų spaustuvė“
5 d. 19 val. – Premjera! „TAMSIOJI PUSĖ“. Choreogr. – E. Stundytė
7, 9 d. 19 val. – Premjera! „ANTIGONĖ (NE MITAS) “. Rež. – I. Stundžytė
(teatras „Atviras ratas“)
12 d. 11 val. – Premjera! „PASAULIO SUTVĖRIMAS“ (teatras „Dansema“)
12 d. 16 val. – „AVINĖLIO KELIONĖ“. Rež. – S. Degutytė („Stalo teatras“)
13 d. 11 val. – „O KAS ČIA? “. Choreogr. – S. Mikalauskaitė ir I. Pačėsaitė
(teatras „Dansema“)
13 d. 16 val. – „BALTOJI STIRNA“. Rež. – V. Kublinskas („Trupė liūdi“)
14 d. 11 val. – „PELIUKAS GITAROJE“. Rež. – S. Degutytė („Stalo teatras“)
14 d. 16 val. – Premjera! „GANDRO DOVANA“. Kūrybinė grupė A. Mikutis, S. Degutytė, D. Rakauskas, S. Dikčiūtė, V. Narkevičius
14 d. 19 val. – Premjera! „MONO SAPIENS“. Rež. – V. Kublinskas
15 d. 12 val. – „SENELĖS PASAKA“. Rež. – A. Giniotis (teatras „Atviras ratas“)
15 d. 16 val. – „DiViDukas“. Rež. – I. Stundžytė (teatras „Atviras ratas“)
16 d. 12 val. – Premjera! „NEKLAUSINĖK, JULYTE! “. Rež. – A. Dilytė
16 d. 14 val. – „EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ“ („Stalo teatras“)
VGTU teatras-studija „Palėpė“
8 d. 17, 19 val. – „Laukiu laiško“. Rež. – D. Bražiūnas
Kaunas
Kauno valstybinis dramos teatras
7 d. 11 val., 9 d. 11, 14 val. Mažojoje scenoje – PREMJERA! „KIŠKIS PABĖGĖLIS“ (pagal L. Jakimavičiaus knygelę „Lapė ir kaliošai“). Rež. – A. Sunklodaitė
7 d. 15.30 ir 18 val. Penktojoje salėje – „MODERATORIAI“. Rež. – A. Kurienius
8 d. 12 val. Ilgojoje salėje – I. Paliulytės „ANDERSENO GATVĖ“ (H.Ch. Anderseno biografijos ir pasakų motyvais). Rež. – I. Paliulytė
8 d. 19 val. Mažojoje scenoje – M. von Mayenburgo „BJAURUSIS. Skalpelio pjūvis“. Rež. – V. Malinauskas
9 d. 17 val. Parketinėje salėje – L. Razumovskajos ir A. Obrazcovo „ŽVAIGŽDŽIŲ VAIKAS“ (O. Wilde‘o kūrybos motyvais). Rež. – A. Lebeliūnas
Kauno muzikinis teatras
5 d. 18 val. – L. Fall „Madam Pompadur“. Dir. – J. Janulevičius
6 d. 18 val. – J. Strausso „Naktis Venecijoje“. Dir. – J. Geniušas
7 d. 18 val. – Ch. Gounod „Romeo ir Džuljeta“. Dir. – J. Geniušas
8 d. 18 val. – I. Kálmáno „Silva“. Dir. – V. Visockis
9 d. 12 val. – „Sniego karalienė“. Dir. – J. Janulevičius
14 d. 18 val. – G. Rossini „Sevilijos kirpėjas“. Dir. – J. Janulevičius
15 d. 18 val. – F. Leháro „Linksmoji našlė“. Dir. – J. Geniušas
16 d. 12 val. – Z. Bružaitės „Grybų karas ir taika“. Dir. – V. Visockis
16 d. 18 val. – C. Colemano „Mieloji Čariti“. Dir. – J. Geniušas
Šiauliai
Šiaulių dramos teatras
7 d. 18 val. – R. Harlingo „PLIENINĖS MAGNOLIJOS“. Rež. – R. Steponavičiūtė
8 d. 18 val. – C. Gozzi „PRINCESĖ TURANDOT“. Rež. – A. Giniotis
9 d. 12 val. – „SAUSIO ŽIBUOKLĖS“ (pagal S. Maršako pasaką). Rež. N. Mirončikaitė
9 d. 18 val. – R. Lamoureux „SRIUBINĖ“. Rež. – N. Mirončikaitė
15 d. 18 val. – C. Goldoni „VIEŠBUČIO ŠEIMININKĖ“. Rež. – R. Steponavičiūtė
16 d. 12 val. – „SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI“ (brolių Grimų pasakos motyvais). Insc. aut. ir rež. – R. Steponavičiūtė
16 d. 18 val. – J. Fosse „VIENĄ VASAROS DIENĄ“. Rež. – A. Vidžiūnas
Panevėžys
J. Miltinio dramos teatras
8 d. 17 val. – M. Katiliškio „MIŠKAIS ATEINA RUDUO“. Rež. – R. Rimeikis
9 d. 12 val. – M. Astrachan, E. Žukovskajos „PIFO NUOTYKIAI“. Rež. – V. Blėdis
9 d. 17 val. – M. Zalytės „VISI ŽMONĖS KATINAI“. Rež. – A. Kėleris
Valstybinio jaunimo teatro spektakliai
12 d. 12 val. – V.V. Landsbergio „ANGELŲ PASAKOS“. Rež. – V.V. Landsbergis
12 d. 18 val. – M. Norman „LABANAKT, MAMA“. Rež. – A. Latėnas ir G. Storpirštis
14 d. 18 val. – F. Goodricho, A. Hacketo „VISADA TAVO. ANNA FRANK“. Rež. – V. Jevsejevas
15 d. 17 val. – P. Šeferio „MEILĖS ELIKSYRAS“. Rež. – A. Lebeliūnas
16 d. 12 val. – S. Maršako „KATĖS NAMAI“. Rež. – V. Mazūras
16 d. 17 val. – J. Poirett „BEPROTIŠKAS SAVAITGALIS“. Rež. – A. Kėleris
Alytus
Dramos teatras
13 d. 18 val. – „Nesibaigianti vienatvė dviese“ (pagal S. Parulskį). Rež. – A. Kinderis
„7 meno dienos“ Nr.1 (923), 2011-01-07
|