Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
DAILĖ

Neištirta žemė

Komentarų yra - 7  
ha, 2011-01-13 12:40

"meno kolekcionierius" - aiški Vartų pozicija. Autorė bando pozityvistiškai pumpuoti ispudi kad yra rinka. tegu pumpuoja, bet vis dar NEAPSIMOKA nieko pirkti is aukcionu nes gali nueit i studija ir nusipirkti PIGIAU, GERIAU ir be FARSO, kuri siulo varteliai, nebent norisi nusifotkinti su idegusiu gelazniku

gerai, 2011-01-08 19:19

kad toks straipsnelis parasytas, bet autore kiek nerimtai apibendrina situacija ir isrenka geriausius. taip pat yra ir elementariu klaidu, tarkim, jei jau vardinate autorius ir isskiriate pavardemis, tai kur gelunas su savo tuso darbeliu?

kolekcionieriui, 2011-01-08 19:15

sutinku del staniku, nors siuo metu vartuose esantys darbai man ne patys geriausi.
kempinas gal dar neuzkniso, bet "kartojimasis juntamas."
jaunimas kol kas labai silpnai kabinasi, daugiau zodziu nei apciuopiamu darbu. bukliai ir didziapetriai su savo merginomis. tik cv pildosi, o parodose tuscia iejus. na, briuselyje, galerijoje bent grindys grazios.
kas dvi savaites grafikos aukcionas nerealu pas mus. bet pati grafika, rodos, po truputi atsigauna, kazkas nuo tarpdurio nustume vertelkaite pagaliau! ir ileido kelis sviezio ir daug zadancio oro gusius.

meno kolekcionierius, 2011-01-08 16:23

Straipsnių ir tyrinėjimų apie meno rinką labai trūksta. Džiugu, kad kažkas imasi apie tai rašyti, atkreipia dėmesį. Vilniaus aukcionas bene vienintelis rimtas renginys, nors ir primenantis suneštinį antikvarą. Tie, kas turi antikvariatus, žino, kad išgyventi įmanoma siūlant įvairovę. Išsilaikyti vien iš knygų ar paveikslų - neįmanoma. Todėl ir pridedama visokiausių rakandų, monetų, banknotų, nuotraukų, atvirukų. Gaila, kad mes, skirtingai nei lenkai, neturime kas dvi savaites vykstančio grafikos aukciono. Tačiau ir aišku kodėl - nėra pirkėjų, nėra tradicijų. O kalbant apie lietuvių menininkus dar liūdniau. Pasauliniame kontekste jie faktiškai nulis. Tad jeigu ir galime kuo nors girtis, tai visų pirma senokai mirusiais litvakais, rusais ir lenkais. Vargu bau ar Narkevičius su savo postsovietmečiu ir holokaustu ilgai patemps, o ir Kempinas Niujorke netrukus užknis su savo begalybės aštuoniuke. Vieninteliai Stanikai man dabar atrodo kaifuojantis nuo to, ką daro, todėl ir įdomūs. Visa kita yra nevykęs fake'as.

Bogart, 2011-01-08 14:15

dailės kūrinių aukcionai pas mus vis dar nėra populiarūs. Antai buvo net tokia praktika - dailės kūrinius IŠSINUOMODAVO bankai, redakcijos, kitokios komercinės firmos. Įdomu, kaip dabar?

gana, 2011-01-07 22:46

infantilus "straipsnis"

siulyciau, 2011-01-07 22:45

autorei kiek ilgiau "pabuti" lietuvos meno pasaulyje, o paskui "drasiai pavadinti".

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti