Vilnius
Forum Cinemas Vingis
24 d. – Tronas: palikimas (3D, JAV) – 11.50, 15 val.; 25 d. – 15, 18.20, 22 val.; 26–30 d. – 11.50, 15, 18.20, 22 val.
24 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 11, 13.30, 16 val.; 25 d. – 13.30, 16, 19, 21.30; 26–30 d. – 11, 13.30, 16, 19, 21.30
24 d. – Eglutės (Rusija) – 11.20, 13.45, 15.45; 25 d. – 13.45, 15.45, 18.15, 20.45; 26–30 d. – 11.20, 13.45, 15.45, 18.15, 20.45
24 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 11.40, 14, 16.15; 25 d. – 14, 16.15, 18.45, 21.15; 26–30 d. – 11.40, 14, 16.15, 18.45, 21.15
27 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 20.45
26 d. – G. Doniceti „Don Paskualė“. Transliacijos iš Niujorko Metropoliteno operos kartojimas – 19.30
31 d. – Spragtukas (3D, D. Britanija, Vengrija) – 18 val.
24 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 11.15, 13.40, 16.15; 25 d. – 13.40, 16.15, 19, 21.30; 26–30 d. – 11.15, 13.40, 16.15, 19, 21.30
24 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 12, 14.15, 16.30; 25 d. –14.15, 16.30, 18.30, 21 val.; 26, 28–30 d. – 12, 14.15, 16.30, 18.30, 21 val.; 27 d. – 12, 14.15, 16.30, 18.30
24 d. – Geresniame pasaulyje (Danija, Švedija) – 12.30, 15.20; 25 d. –15.20, 18, 20.45; 26–30 d. – 12.30, 15.20, 18, 20.45
24, 26 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 12.20, 15.30; 25 d. – 15.30, 18, 20.30; 27–30 d. – 12.20, 15.30, 18, 20.30
24, 26–30 d. – Megamaindas (JAV) – 11, 13.15; 25 d. – 13.15
24 d. – Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 15.40; 25–30 d. – 15.40, 18.40, 21.15
24 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos – 1 dalis (JAV, D. Britanija) – 11.30, 14.30; 25 d. – 14.30, 17.30; 26–30 d. – 11.30, 14.30, 17.30
24 d. – Trys įtemptos dienos (JAV) – 14.45; 25 d. – 20.15; 26–30 d. – 14.45, 20.15
25–30 d. – Kai apkabinsiu tave (rež. K. Vildžiūnas) – 17.45
25–30 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 21 val.
Forum Cinemas Akropolis
25 d. kino teatras nedirbs
24 d. – Tronas: palikimas (3D, JAV) – 14.30, 17.45; 26–30 d. – 14.30, 17.45, 18.30, 21.40
24 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 17 val.; 26–30 d. – 17, 20 val.
24 d. – Eglutės (Rusija) – 11, 13.30, 16, 18 val.; 26–30 d. – 11, 13.30, 16, 18, 20.15
24 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 11.45, 14, 16.30; 26–30 d. – 11.45, 14, 16.30, 19, 21.30
24 d. – Skotas Pilgrimas prieš pasaulį (JAV) – 12.45; 26–30 d. – 12.45, 19.30
31 d. – Spragtukas (3D, D. Britanija, Vengrija) – 18 val.
24 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 15, 17.15; 26–30 d. – 15, 17.15, 19.15, 21.15
24, 26–30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 10.30, 13.15, 15.40
24 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 11.15; 26–30 d. – 11.15, 21 val.
24, 26–30 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 10.15, 13, 15.45
Megamaindas (JAV) – 12.15, 14.45
Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 10.45, 17.30
24 d. – Širdžių ėdikas (Prancūzija) – 18.15; 26–30 d. – 18.15, 20.30
24 d. – Žaibiškas kerštas (JAV) – 15.15; 26–30 d. – 15.15, 21.50
24, 26–30 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos – 1 dalis (JAV, D. Britanija) –12 val.
„Skalvijos“ kino centras
26 d. – Baltas kaspinas (Austrija, Italija, Prancūzija, Vokietija) – 16.20; 27 d. – 16.30; 28 d. – 18.45; 29 d. – 16.40; 30 d. – 20 val. (ciklo „7 pokalbiai apie „Baltą kaspiną“ seansas)
Ciklas „Muzika, suradusi mus“
26 d. – Džiaze tik merginos (JAV) – 19 val.
26 d. – Traviata (Italija) – 21 val.; 27 d. – 14.30
28 d. – Muzika, suradusi mus. August Rush (JAV) – 16.50
27 d. – Manęs čia nėra (JAV, Vokietija) – 19.10
27 d. – „Queen“ Budapešte (Vengrija, Kanada, JAV) – 21.40; 29 d. – 19.30
28 d. – Velnio nuotaka (rež. A. Žebriūnas) – 21.30
29 d. – Panelės iš Rošforo (Prancūzija) – 21.10
30 d. – Mano puikioji ledi (JAV) – 17 val.
Pasaka
26 d. – Svajonių traukinys (JAV) – 13 val.
26 d. – Iliuzionistas (Prancūzija) – 15 val.; 27 d. – 17 val.; 28 d. – 21.15; 30 d. – 17.30
26, 31 d. – Kūdikiai (Prancūzija) – 17 val.; 27 d. – 19 val.; 28 d. – 19.30; 29 d. – 17.15; 30 d. – 16.30
26 d. – Pastoriaus žmona (JAV) – 17.15; 28 d. – 11, 13.30
26 d. – Šiaurė (Norvegija) – 19 val.; 27 d. – 21.15; 28 d. – 17.30; 29 d. – 21.30; 30 d. – 17 val.; 31 d. – 17.15
26 d. – Eleonoros paslaptis (Prancūzija, Italija) – 19.15; 27 d. – 17.15; 28 d. – 18 val.; 29 d. – 17 val.
26 d. – Virtuvė sielai (Vokietija) – 19.30; 27 d. – 21 val.; 28 d. – 19.15; 30 d. – 21.30
26 d. – Coco Chanel ir Igoris Stravinskis (Prancūzija) – 21 val.; 28 d. – 17.15; 29 d. – 19 val.; 30 d. – 21.15
26 d. – Mergina, kuri žaidė su ugnimi (Danija, Švedija, Vokietija) – 21.30; 30 d. – 19 val.
27 d. – Jeruzalė (Norvegija, Suomija, Vokietija) – 17.30
28 d. – Sebė (Švedija) – 21.30; 29 d. – 17.30
29 d. – Pasaulis didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo (Bulgarija, Slovėnija, Vengrija, Vokietija) – 19.15
29 d. – Švytinti žvaigždė (D. Britanija, Australija) – 21.15
31 d. – Išnarstytas Haris (JAV) – 19 val.
31 d. – Sensacija (JAV, D. Britanija) – 19.15
31 d. – Visi kalba, kad aš tave myliu (JAV) – 21 val.
31 d. – Purpurinė Kairo rožė (JAV) – 21.15
Ozo kino salė
24, 25 d. – Imu jūsų duoną... (rež. H. Šablevičius) – 12 val.
24, 25 d. – Jėzus Kristus – superžvaigždė (JAV) – 14 val.
24, 25 d. – „Pink Floyd“ – „Siena“ (D. Britanija, JAV) – 16 val.
24, 25 d. – Balius (Prancūzija, Italija, Alžyras) – 18 val.
27 d. – Skrydis virš gegutės lizdo (JAV) – 15 val.
27 d. – Amadeus (JAV) – 18 val.
28 d. – Ivano vaikystė (Rusija) – 14 val.
28 d. – Veidrodis (Rusija) – 16 val.
28 d. – Stalkeris (Rusija) – 18 val.
Raimundo Banionio filmų retrospektyva
29, 30 d. – Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio – 14 val.
29, 30 d. – Neatmenu tavo veido – 16 val.
29, 30 d. – Mano mažytė žmona – 18 val.
29, 30 d. – Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 12 val.
Kaunas
Forum Cinemas
25 d. kino teatras nedirbs
24 d. – Tronas: palikimas (3D, JAV) – 13.45, 15.30; 26–30 d. – 13.45, 15.30, 18.45, 21.45
24 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 16 val.; 26–30 d. – 16, 20.45
24 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 11.30, 14, 16.30; 26–30 d. – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.15
24 d. – Eglutės (Rusija) – 13.30, 15.45, 18 val.; 26–30 d. – 13.30, 15.45, 18, 20.30
24–30 d. – Skotas Pilgrimas prieš pasaulį (JAV) – 12, 14.30
28 d. – „Veneros“ grožio salonas (Prancūzija) – 17.20
27 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 17.40
31 d. – Spragtukas (3D, D. Britanija, Vengrija) – 18 val.
24 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 17 val.; 26, 29, 30 d. – 17, 19, 21 val.; 27, 28 d. – 17, 21 val.
24–30 d. – Megamaindas (3D, JAV) –10.15, 12.45, 17.15
24 d. – Megamaindas (JAV) – 11, 13.15; 26–30 d. – 11, 13.15, 18.30
24 d. – Širdžių ėdikas (Prancūzija) – 11.45; 26–30 d. – 11.45, 19.15, 22 val.
24–30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 14.15, 16.45
24 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 10.45; 26–30 d. – 10.45, 20.15
24–30 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos – 1 dalis (JAV, D. Britanija) – 10.30
Cinamonas
24 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15; 25 d. – 13.45, 16.15, 19.15, 21.45; 26–30 d. – 11.15, 13.45, 16.15, 19.15, 21.45
24 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 11.30, 13.30, 15.45; 25 d. – 13.30, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; 26–30 d. – 11.30, 13.30, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45
24 d. – Eglutės (Rusija) – 15.30; 25–30 d. – 15.30, 17.30, 19.30, 21.30
24 d. (JAV) – Megamaindas (JAV) – 10.45, 13, 15 val.; 25 d. – 13, 15, 17, 18.50, 20.50; 26 d. – 11, 13, 15, 17, 18.50, 20.50; 27–30 d. – 10.45, 13, 15, 17, 18.50, 20.50
24, 26–30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija– 11, 13.15; 25 d. – 13.15
25–30 d. – Žaibiškas kerštas (JAV) – 18, 22.15
24 d. – Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 12.45; 25–29 d. – 12.45, 19.55; 30 d. – 19.55
24, 27–30 d. – Kai apkabinsiu tave (rež. K. Vildžiūnas) – 11 val.
24–30 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos – 1 dalis (JAV, D. Britanija) – 15.10
Klaipėda
Forum Cinemas
25 d. kino teatras nedirbs
26–30 d. – Tronas: palikimas (3D, JAV) – 18.45,22 val.
24 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 11, 13.30, 16.15; 26–30 d. – 11, 13.30, 16.15, 19, 21.30
24 d. – Eglutės (Rusija) – 10.40, 13, 15, 17.15; 26–30 d. – 10.40, 13, 15, 17.15, 19.30, 21.45
24 d. – Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 15.30, 18 val.; 26–30 d. – 15.30, 18, 20.15
31 d. – Spragtukas (3D, D. Britanija, Vengrija) – 18 val.
30 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 18.30
24 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 12 14.15, 16.45, 19.10, 21.15; 26–30 d. – 12 14.15, 16.45, 19.10, 21.15
24 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 11.15, 16; 26–30 d. – 11.15, 16, 20.45
24, 26–30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 12.45
24, 30 d. – Megamaindas (JAV) – 13.45; 26–29 d. – 13.45, 18.30
Megamaindas (3D, JAV) – 10.15, 15.45
Haris Poteris ir mirties relikvijos – 1 dalis (JAV, D. Britanija) – 12.15
Šiauliai
Forum Cinemas
25 dieną kino teatras nedirbs
26–30 d. – Tronas: palikimas (3D, JAV) – 22 val.
24 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 11.30, 14, 16.30; 26–30 d. – 11.30, 14, 16.30, 19.10, 21.30
24 d. – Eglutės (Rusija) – 11, 13.20, 16, 18.20; 26–30 d. – 11, 13.20, 16, 18.20, 20.30
31 d. – Spragtukas (3D, D. Britanija, Vengrija) – 18 val.
28 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 20.50
24, 26–30 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 10.15, 15.45
Megamaindas (JAV) – 13, 15.15
Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 10.30, 17.30
Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 12.40
Trys įtemptos dienos (JAV) – 11.45, 17.10
24 d. – Kaip suomiai Kalėdų Senelį… (Norvegija, Prancūzija, Suomija, Švedija) – 15 val.; 26–30 d. – 15, 20.15
26, 27, 29, 30 d. – Žaibiškas kerštas (JAV) – 20 val.
Atlantis Cinemas
3D salė
24–30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 10 val.
Megamaindas (JAV) – 12.20, 14.10
24 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 16, 18.20; 25–30 d. – 16, 18.20, 20.40
1 salė
24–30 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos – 1 dalis (JAV, D. Britanija) –
Marmadukas (JAV) – 15.20
Šėtonas (JAV) – 17 val.
Nevaldoma grėsmė (JAV) – 19 val.
25–30 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 21 val.
Panevėžys
Forum Cinemas Babilonas
24 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 11, 13.30; 25 d. – 16.15, 19, 21.45; 26–30 d. – 11, 13.30, 16.15, 19, 21.45
25–30 d. – Trys įtemptos dienos (JAV) –) – 20.30
25–30 d. – Žaibiškas kerštas (JAV) – 21.15
28 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 18 val.
24, 28 d. – Megamaindas (JAV) – 10.45, 13, 15.30; 25 d. – 15.30, 18 val.; 26, 27, 29, 30 d. – 10.45, 13, 15.30, 18 val.
24 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 11.30, 14; 25 d. –14, 16.45; 26–30 d. – 11.30, 14, 16.45
25–30 d. – Kaip suomiai Kalėdų Senelį… (Norvegija, Prancūzija, Suomija, Švedija) – 19.15
Garsas
Didžioji salė
24–30 d. – Bjaurusis AŠ (JAV) – 12.35
Iliuzionistas (Prancūzija) – 14.20
24–30 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 16, 19.50; 24 d. – 19.50
25–30 d. – Traviata (Italija) – 17.50
26–30 d. – Agora (Ispanija) – 21.35
Mažoji salė
27 d. – Bjaurusis Kalėdų senelis (Prancūzija) – 16.15
24–30 d. – Eleonoros paslaptis (Prancūzija, Italija) – 12.30
24, 25 d. – Miestas (JAV) – 21.30; 26–30 d. – 14, 21.30
24 d. – Šėtonas (JAV) 16.15; 25, 26, 28– 30d. – 16.15, 20 val. 27 d. – 20 val.
24–30 d. – Mergina, kuri žaidė su ugnimi (Švedija, Danija, Vokietija) – 17.45
Marijampolė
Spindulys
Didžioji salė
24–27, 29–30 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 13, 15 val.; 28 d. – 15 val.
24–27 d. – Ir vėl tu (JAV) – 17.30
25–28, 30 d. – 13 (JAV) – 20 val.
29 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 20 val.
Mažoji salė
24–30 d. – Niko – kelias į žvaigždes (Airija, Danija, Suomija, Vokietija) – 13.15; 15.15 val.
24 d. – Nevaldoma grėsmė (JAV) – 17.15; 25–30 d. 17.15; 19.15
„7 meno dienos“ Nr.46 (922), 2010-12-24
|