Vilnius
Forum Cinemas Vingis
15-21 d. - Bjaurusis aš (3D, JAV) - 12, 15, 18, 21 val.
Bjaurusis aš (JAV) - 11.20, 13.50, 16 val.
15, 18-21 d. - Bjaurusis aš (JAV) - 17, 19.30; 16, 17 d. - 12.20, 17, 19.30
Miestas (JAV) - 12.15, 15, 18.15, 21.30
Rizikinga erzinti diedukus (JAV) - 12.30, 15.20, 18, 20.30
23 d. 20 val. - M. Musorgskio „Borisas Godunovas“. Dir. V. Gergijevas. Tiesioginė premjeros transliacija iš Niujorko „Metropoliteno“ operos
15-23 d. - „Viasat“ kino komedijų festivalis 2010
15, 18-21 d. - Valgyk, melskis, mylėk (JAV) - 14.20, 17.40, 20.40; 16, 17 d. - 11.20, 14.20, 17.40, 20.40
15, 18-20 d. - Č@tas (D. Britanija) - 11.40, 16.20, 21.20, 22 val.; 16, 17 d. - 11.40, 16.20, 21.20, 22 val.; 21 d. - 16.20, 22 val.
15-21 d. - Pelėdų karalystės sargai (3D, Australija, JAV) - 13.40, 16.40, 19.10
15-20 d. - Stounas (JAV) - 13.50, 19 val.; 21 d. - 13.50
15-21 d. - Palaidotas gyvas (Ispanija) - 14.40, 21.45
Marmadukas (JAV) - 12, 14.10
Absoliutus blogis: pomirtinis gyvenimas (D. Britanija, JAV, Vokietija) - 22 val.
Meilė per atstumą (JAV) - 16.40
Vėžliuko Semio nuotykiai (3D, Belgija) - 11 val.
15, 18-21 d. - Amaya (Honkongas, Latvija) - 18.30; 16, 17 d. - 13.15, 18.30
15-21 d. - Pradžia (JAV, D. Britanija) - 15.30, 20.30
Rezerviniai farai (JAV) - 15.45, 21 val.
15, 18-20 d. - Apie meilę ir kitus demonus (Kosta Rika, Kolumbija) - 18.45; 16, 17 d. - 13, 18.45
Forum Cinemas Akropolis
15-21 d. - Bjaurusis aš (3D, JAV) - 10.15, 13, 15.45, 18.30, 21.30
Bjaurusis aš (JAV) - 11.15, 13.30, 16 val.
Rizikinga erzinti diedukus (JAV) - 10.50, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15
Miestas (JAV) - 11.45, 14.45, 18, 21 val.
Socialinis tinklalapis (JAV) - 20.45
22 d. - „Viasat“ kino komedijų festivalis 2010 - 22 val.
19 d. - Nepageidaujami genai (JAV) - 19.15 15-21 d. - Pelėdų karalystės sargai (JAV) - 10.40, 12.45, 15 val.
Valgyk, melskis, mylėk (JAV) - 14.30, 17.30, 20.30
Amaya (Honkongas, Latvija) - 17, 21.50
15-18, 20, 21 d. - Šokis hip-hopo ritmu 3 (JAV) - 14.15, 19.15; 19 d. - 14.15
15, 18-21 d. - Katės ir šunys: kačių kerštas (JAV) - 12.30; 16, 17 d. - 10.30, 12.30
15-21 d. - Rezerviniai farai (JAV) - 14, 19 val.
Stounas (JAV) - 16.30, 21.40
Pradžia (JAV, D. Britanija) - 17.15
Č@tas (JAV) - 20.15
Palaidotas gyvas (Ispanija) - 18.15
16, 17 d. - Žaislų istorija 3 (JAV) - 11.30
„Skalvijos“ kino centras
Tarptautinis Kauno kino festivalis
15 d. - Rudens almanachas (Vengrija) - 16.30
15 d. - Eurazijos aborigenas (rež. Š. Bartas) - 19 val.
15 d. - Piotro Dumałos filmų retrospektyva - 21.15
16 d. - „Animatekos“ animacinių filmų programa - 13 val.
16 d. - Slėptuvė (Švedija) - 15 val.
16 d. - Verkmeisterio harmonijos (Vengrija, Italija, Vokietija, Prancūzija) - 17 val.
16 d. - Miškas (Lenkija) - 20 val.
16 d. - Vilkelis (Rusija) - 22 val.
17 d. - Iliuzionistas (D. Britanija, Prancūzija) - 13 val.
17 d. - Laisvės ritmai (dok. f., Lenkija) - 15 val.
17 d. - Žmogus iš Londono (Prancūzija, Vokietija, Vengrija) - 17 val.
17 d. - Libanas (Izraelis, Vokietija, Prancūzija) - 20 val.
17 d. - Muzika mums nerūpi (dok. f., Prancūzija) - 22 val.
18 d. - ciklas „Tikri gyvenimai“. Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija) - 18.50; 19 d. - 17 val.; 20 d. - 21.15
18 d. - Serafina (Prancūzija, Belgija) - 20.50; 19, 20 d. - 19 val.; 21 d. - 16.40
19 d. - Manęs čia nėra (JAV, Vokietija) - 21.15; 20 d. - 16.30
18 d. - Seansai senjorams. Ei, maestro! (Gruzija) - 15 val.
18 d. - Aš ir tu, ir kiti (JAV, D. Britanija) - 17 val.
21 d. - Ad hoc: Nepatogus kinas 2010. Vaivorykštės kariai iš Waiheke salos (dok. f., Olandija) - 20.45
Pasaka
Tarptautinis Kauno kino festivalis
15 d. - Už akimirkos - laisvė - 17.15
15 d. - Pakvaišusi pagalba - 19 val.
15 d. - Įsivaizduojamos meilės - 19.30
15 d. - Vinterio kaulai - 21.30
16 d. - Amerikietiška kelionė - 13 val.
16 d. - Sąvartynas - 15 val.
16 d. - Jeanas-Michelis Basquiat: šviesus vaikas - 17.15
16 d. - Veidas - 19 val.
16 d. - Nakties pavojai - 19.30
16 d. - The White Stripes - po nuostabia baltąja šiaurės pašvaiste - 21.30
17 d. - Dviese ant bangos - 13 val.
17 d. - No Distance Left to Run - 15 val.
17 d. - Pakvaišusi pagalba - 17.15
17 d. - Įsivaizduojamos meilės - 19.15
17 d. - Ežeras - 21.30
15, 18 d. - Kuoktelėję (JAV) - 17 val.; 17 d. - 19 val.; 19 d. - 20.15; 21 d. - 22 val.
15 d. - Kelionė per Lietuvą (rež. V. Digimas) - 17.30
15 d. - Virtuvė sielai (Vokietija) - 21.15; 18 d. - 19.30; 19 d. - 11, 13.30, 21.30; 20 d. - 19.45
16, 17 d. - Kelionė į Vakarus. Laimingojo Luko nuotykiai (Prancūzija) - 13.15
16 d. - Viskas, ką myliu (Lenkija) - 17 val.; 18 d. - 21.30; 19 d. - 19.30; 20 d. - 20.30; 21 d. - 21.30
16 d. - Vaiduoklis (D. Britanija, Prancūzija, Vokietija) - 21.45; 18 d. - 17.15; 19 d. - 17 val.; 20 d. - 22 val.; 21 d. - 17 val.
17 d. - Birma VJ. Reportažai iš uždaros šalies (ciklas „Žmonių gyvenimai besivystančiose šalyse“) - 17 val.; 21 d. - 20 val.
17 d. - Įlanka (JAV) - 21.45; 18 d. - 21.15; 19 d. - 17.15; 20 d. - 17 val.
18 d. - Nuversti diktatorių (ciklas „Žmonių gyvenimai besivystančiose šalyse“) - 19 val.
19 d. - Dievas į Ruandą grįžta naktį (ciklas „Žmonių gyvenimai besivystančiose šalyse“) - 19 val.
20 d. - Vienos meilės istorija (Šiaurės šalių kino klubas) - 17.30
20 d. - Kino vakarai su Izolda. Pier Paolo Pasolini - 18.30
20 d. - Kelionė į Zioną (ciklas „Žmonių gyvenimai besivystančiose šalyse“) - 19 val.
21 d. - viktorina „Kovos klubas“ - 18 val.
21 d. - Kas nužudė elektromobilį? (JAV) - 19.30
Ozo kino salė
15, 16 d., 18-21 d. - Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) - 18 val.
18 d. - Lea (Vokietija) - 14, 16 val.
19 d. - Rikis (Prancūzija, Italija) - 14, 16 val.
20 d. - Maskva - Belgija (Belgija) - 14, 16 val.
21 d. - Eliza (Prancūzija) - 14, 16 val.
Kaunas
Forum Cinemas
15, 16 d. - Bjaurusis aš (3D, JAV) - 12.45, 15.30, 18.15, 21, 23.45; 17-21 d. - 12.45, 15.30, 18.15, 21 val.
15 -21 d. - Bjaurusis aš (JAV) - 11.30, 16 val. Bjaurusis aš (JAV) - 13.45, 19 val. (originalo k.)
15, 16 d. - Rizikinga erzinti diedukus (JAV) - 10.45, 13.30, 16.15, 18.45, 21.15, 23.59; 17-21 d. - 10.45, 13.30, 16.15, 18.45, 21.15
15, 16 d. - Miestas (JAV) - 11.45, 14.45, 17.45, 20.45, 23.30; 17-21 d. - 11.45, 14.45, 17.45, 20.45
15 -21 d. - Socialinis tinklalapis (JAV) - 21.45
21 d. - Nepageidaujami genai (JAV) - 20.15
19 d. - Moters portretas (D. Britanija, JAV) - 16.30
22 d. - „Viasat“ kino komedijų festivalis 2010
15, 16 d. - Valgyk, melskis, mylėk (JAV) -11.15, 14.30, 17.30, 20.30, 23.15; 17-21 d. - 11.15, 14.30, 17.30, 20.30
15 d. - Stounas (JAV) - 12 val.; 16 d. - 16.30; 17, 18, 20, 21 d. - 21.30
15-21 d. - Palaidotas gyvas (Ispanija) - 14.15, 19.15
Č@tas (D. Britanija) - 13, 18 val.
15-20 d. - Rezerviniai farai (JAV) - 15.15, 20.15; 21 d. - 15.15
15, 16 d. - Pradžia (JAV, D. Britanija) - 22.45
15-21 d. - Pelėdų karalystės sargai (3D, Australija, JAV) - 10.15
15, 16 d. - Marmadukas (JAV) - 11 val.
Cinamonas
15- 21 d. - Socialinis tinklalapis (JAV) - 19.15
Bjaurusis aš (JAV) - 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45
Valgyk, melskis, mylėk (JAV) - 12.15, 15, 18.15, 21.15; Pelėdų karalystės sargai - 11.45, 14, 16.15, 18.30
15- 20 d. - Rezerviniai farai (JAV) - 13, 15.15, 19.45, 22 val.; 21 d. 13, 15.15, 22 val.
15-21 d. - Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) - 11.30, 13.30, 15.30; Amaya (Honkongas, Latvija) - 17.15; Meilė per atstumą (JAV) - 21.45; Šokis hip hopo ritmu 3 (JAV) - 10.50, 17.30; Pradžia (JAV, D. Britanija) - 20.35
Klaipėda
Cinamonas
15-21 d. - Socialinis tinklalapis (JAV) - 20.30; Bjaurusis aš (JAV) - 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45; Valgyk, melskis, mylėk (JAV) - 12.30, 15.15, 18.15, 21.15
15-20 d. - Stounas (JAV) - 17.30, 19.45, 22.15; 21 d. - 17.30, 22.15
15-21 d. - Č@tas (JAV) - 14.30, 16.30, 18.30
Pelėdų karalystės sargai (JAV) - 11.15, 13.30, 15.45; Rezerviniai farai (JAV) - 12, 17.15, 19.30; Palaidotas gyvas (JAV) - 18, 20, 22 val.; Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) - 11.45, 13.45, 15.30; Mačetė (JAV) - 12.15, 21.45; Pradžia (JAV) - 14.15
Šiauliai
Forum Cinemas
15–21 d. – Bjaurusis aš (3D, JAV) – 13, 15.45, 18.30, 21 val.;
Bjaurusis aš (JAV) – 11.45, 14.15, 16.30
Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 10.30, 13.30, 16.15, 19, 21.45
Socialinis tinklalapis (JAV) – 18.45, 21.15
15–20 d. – Palaidotas gyvas (Ispanija) – 13.45, 16, 18.15, 20.30; 21 d. – 13.45, 16 val.
15, 18–21 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 14.30, 18, 21.30; 16, 17 d. – 11.30, 14.30, 18, 21.30
15–21 d. – Pelėdų karalystės sargai (3D, Australija, JAV) – 10.15
16, 17 d. – Žaislų istorija 3 (dubliuota lietuviškai) – 11 val.
Atlantis Cinemas
3D salė
15–21 d. – Bjaurusis aš (3D, JAV) – 10, 11.50, 15.30, 17.25, 19.20
Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 13.40
Šokis hip-hopo ritmu 3 (JAV) – 21.15
1 salė
15–21 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.10
Vampyrai užkniso juodai (JAV) – 12.20, 16.40
Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 14 val.
Pradžia (D. Britanija, JAV) – 18.20, 21 val.
Panevėžys
Forum Cinemas Babilonas
15, 18–21 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 12.30, 14.45, 17, 19.15, 21.30; 16, 17 d. – 10.20, 12.30, 14.45, 17, 19.15, 21.30
15, 18–21 d. – Apie meilę ir kitus demonus (Kosta Rika, Kolumbija) – 14.15, 16.30, 18.45, 21 val.; 16, 17 d. – 12, 14.15, 16.30, 18.45, 21 val.
15–20 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 16, 20.45
18 d. – tarptautinis reklamos festivalis „Cannes Lions“ – 22 val.
15–20 d. – Meilė per atstumą (JAV) – 18.30; 21 d. – 16 val.
15, 18–21 d. – Marmadukas (JAV) – 13.45; 16, 17 d. – 11.30, 13.45
Garsas
Didžioji salė
15, 18–21 d. – Katės ir šunys: kačių kerštas (JAV) – 14.30; 16, 17 d. – 12.45
15–21 d. – Šokis hip-hopo ritmu 3 (JAV) – 16 val.
Mergina su grakono tatuiruote (Švedija, Danija) – 18, 20.50
Mažoji salė
15, 18–21 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 15 val.; 16, 17 d. – 13
15–21 d. – Virtuvė sielai (Vokietija) – 21.15
18 d. – Mėgėjai (Ispanija) – 17.15
15–21 d. – tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai “
21–24 d. tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ 2010
Marijampolė
Spindulys
Didžioji salė
15, 18–21 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 15 val.; 16, 17 d. – 13, 15 val.; 15, 16 d. – 22 val.
15–19 d. – Šokis hip-hopo ritmu (JAV) – 17.30, 20 val.; 20; 21 d. – 17.30
20 d. – Nepageidaujami genai (JAV) – 20 val.
Mažoji salė
15–20 d. – Vampyrai užkniso juodai (JAV) – 15.15, 17.15, 19.15; 21 d. – 15.15, 17.15