„Atviro rato“ naujienos

7 MD
Spaudos konferencijoje prisiminę jau pastatytus aštuonis spektaklius, suskaičiavę per ketverius metus apsilankiusius žiūrovus ir išvardinę pačių aplankytus kraštus, aktoriai pristatė sezono naujienas ir planus.

Pirmiausia – interaktyvios žinios: http://atvirasratas.lt – oficialus teatro laboratorijos tinklalapis, kuriame visi laukiami ne vien domėtis teatro laboratorijos veikla, bet ir palikti savo komentarus svečių knygoje.

Šį sezoną laukiamos dvi premjeros. Spalio pradžioje bus parodytas Ievos Stundžytės spektaklis „Antigonė taip (ne mitas)“ (kompozitorius – Vytautas Leistrumas, kostiumų dailininkė – Simona Biekšaitė). Jame vaidins Marija Korenkaitė, Judita Urnikytė, Jonas Šarkus ir kviestinis aktorius Tomas Žaibus, vaidinantis Oskaro Koršunovo pastatymuose. Antrąją premjerą „Atviras ratas“ ruošia pavasarį su režisieriumi iš Austrijos Stephanu Rablu ir detalių išduoti kol kas dar nėra linkę. Be to, teatro laboratorija žada ir toliau keliauti: jau numatytos gastrolės į Daniją, Vengriją ir Italiją.

Džiugu, kad teatro laboratorija „Atviras ratas“ nuo šiol turi nuosavą erdvę Ašmenos gatvėje, Vilniaus senamiestyje: repeticijų salę, administracines patalpas ir sandėliuką rekvizitui.

 „7 md“ inf.


© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.