Kino teatras „Pasaka“ perkelia kiną po žvaigždėmis

7 MD
Vasarą, kai žvaigždės šviečia ryškiau, o naktys lepina savo šiluma, maloniau vakarus leisti ne uždaroje patalpoje, o lauke. Kino teatras „Pasaka“ vasarai kiną perkelia po žvaigždėmis ir kviečia džiaugtis grynu oru, gera kompanija ir netikėtomis filmų istorijomis.

Liepą ir rugpjūtį kino teatras tris dienas per savaitę rodys „Kiną po žvaigždėmis“. Jį sudarys trys skirtingos programos. Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais, saulei nusileidus, apie 22 val. „Piano.lt“ kiemelyje įsižiebs kino ekranas, kurio dydis prilygs dviejų aukštų namui. Tai vienintelis lauko kino teatras, kuriame bus naudojama speciali įranga, leisianti lauko sąlygomis rodyti filmus iš kino juostos.

 

Liepos 2 dieną „Kino po žvaigždėmis“ sezonas bus atidarytas smagia ir šmaikščia ispanų režisieriaus Danielio Sánchezo Arévalo komedija „Storuliai“.

 

„Apie laivę. Lietuviškai“ kiekvieną ketvirtadienį kalbės įvairūs lietuvių režisierių filmai. Programa „Laisvė lietuvių kinematografe“ – daugialypė ir įvairioms interpretacijoms atvira tema. Ja siekiama atspindėti kuo įvairesnę laisvės sampratą – nuo rezistencinių tautos išsivadavimo kovų, žmogaus vidinės laisvės paieškos kelionės iki klausimo, kas yra tikroji laisvė. Programa sudaryta bendradarbiaujant su vienintelio Lietuvoje profesionalaus kino leidinio „Kinas“ redakcija. Bus parodyti filmai „Laisvė“ (rež. Šarūnas Bartas), „Naktys be nakvynės“ (rež. Algirdas Araminas ir Gediminas Karka), „Skrydis per Atlantą“ (rež. Raimonadas Vabalas) ir kiti.

 

Penktadienis – pasimatymų diena, todėl programa „Pasimatymas kine“ liepos mėnesį pasiūlys naujausias kino teatro „Pasaka“ romantines dramas ir komedijas visiems, kurie nusiteikę pabūti dviese, ir tiems, kurie penktadienio vakarą nori praleisti su gera kompanija. Penktadieniais bus rodomi tokie filmai kaip: „Viktorija. Jaunoji karalienė“, „Brangusis Džonai“, „Coco prieš Chanel“, „Alisa Stebuklų šalyje“. O visą rugpjūčio mėnesį penktadienių pasimatymus „Velokinas“ pakvies praleisti aktyviai ir saugant gamtą – seansui reikalingą elektrą išgaus patys žiūrovai, mindami specialius dviračius.

 

Jau beveik metus gyvuojantis kino teatras sukaupė nemažai filmų, kuriuos žiūrovai lankė ne po vieną kartą. Tad vasaros šeštadieniai nuo šiol bus skirti tokių filmų programai „Pasaka Classics“. Į šią programą atrinkti mėgstamiausi „Pasakos“ žiūrovų filmai – „Pasaulis yra didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo“, „Rimtas vyrukas“, „Aš taip pat“, „Rugpjūčio šventė“, „Smulkus nusikaltimas“ ir kiti.

Daugiau informacijos rasite www.kinopasaka.lt ir kino teatro „Pasaka“ programėlėse.

 

„Pasakos“ inf.


© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.