Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Vienas lauke

Komentarų yra - 15  
oNWqjPmaitqE, 2015-09-21 14:46

Oooo, mano mielam kibkuučiui ir kytkiui niekad gėrio nebus per daug. O jei tas gėris užrašų knygučių ir mados ikonų pavidalu Linkiu, kad visi kalendoriuje numatyti darbai būtų malonūs ir sėkmingi, o visos raštu užfiksuotos svajonės išsipildžiusios!

kMlJPEej, 2012-01-09 08:15

None can doubt the vrecatiy of this article.

kas, 2010-07-02 15:24

kas nesupranta futbolo, tegu geriau neraso tokiu nesamoniu, o musu meno kritikai jau ima rasyt apie futbola.... Reik, kad Meskonis pakomenduotu Narkusos kuryba,,,originalu

ko jus norit is bukos bobos ?, 2010-06-28 16:18

nu ko jus norit is bobos apie futbola ?
Taigi neprades rasyti apie taikliai grazius perdavimus, puolimo strategijas, mandolu improvizacijas .
Kai boba ziuri futbola ji viestiek bando ji suporasti pagal mezgimo principus :)

bl, 2010-06-28 01:47

cia ne poezija ir ne satenu paistalai, cia kritinis provokuojantis straipsnis, jis ir turi dirginti, o ne jaudinti

vl, 2010-06-27 19:18

Paulina, kodėl dirgini, o nejaudini?

JL1, 2010-06-27 17:05

Puiku, Pukyte! Futbolas - grazus zaidimas, bet jo grozi smarkiai darko kapitalistine mashina, kai zaidejai paverciami pusdieviais, o sportas - opiumu liaudziai. Sportininku kultas yra toks pat nykus, kaip ir visi kiti kultai. Galima grozetis meistryste, bet nebutina garbinti.

to 126, 2010-06-26 23:35

Pasaulio nepakeisi.

Ir kad tą „imidžą" pasiektum, valstybė turi padėti daug pastangų, parodant paprasčiausią gudrumą, susivokimą. Lengviausia aiškinti - mums toks imidžas nereikalingas, mes neskirsime pinigų. O ištikrųjų prisidengiant visišką nesugebėjimą sudaryti biudžetą ir užsiimti finansiniais dejavimais.

126, 2010-06-26 21:26

niekinu sporta per tv, ir valstybes IMIZO statyma ant zaidimo.

Monika, 2010-06-26 20:01

Matot, iš to filmo yra daromos toli einančios išvados apie patį žaidimą ir apie futbolo grandus iš esmės. Tame ir yra problema.

Monika K., 2010-06-26 17:40

man rodos Paulina Egle gal labiau filma ir gana taikliai "palazdavojo" :) Man asmeniskai futbolas idomu, ypac kai gauni tokiu antropologiskai stipriu isgyvenimu kaip stebeti Siaures Korejos zaideju susijaudinima. Taciau tas kultas "uzknisa" ir is to atsiranda tokie fanatinio tipo filmai. Londono Tate Modern buvo ir videofilmas , kur ilgiausiai rodo kaip miega Bekhamas, buvo jis ir aukso siulais siuvinetas :) Futbolas cia ne prie ko, kalba eina apie krastutinumus.

Monika, 2010-06-25 18:43

Man tik kyla klausimas. Kodėl, jei žmogus pasako, kad pvz. nemato meno vamzdžiuose prie Neries, tai jis yra kvailas miesčionis, nesuprantantis meno ir kultūros. Na o jei kas nors tėškia, kad fubolas nuobodus ir kvailas kamuolio spardymas pitmyn atgal tame nėra nieko blogo. Come on, nepatinka futbolas tai nepatinka, palaukit dar 16 dienų ir praeis. Ar taip sunku susilaikyti nuo bereiškmių ir neargumentuotų pastabų? Galų gale kam kištis, jei pats žaidimas TOKS nuobodus?..

Arūnas, 2010-06-25 18:15

Manei (tikiuosi ir manai) Paulina, kad parašei protingai.
Bet iš tiesų priraitei kvailysčių ir pripliurpei nesąmones.
Nesu didžiulis futbolo fanas, bet uždegančias Pasaulio futbolo fiestas stebiu nuo 1970 metų. Dėl to, kad išties čempionatas „uždega" - ir kova ir meistriškumu.
Dėstyk savo hipertrofines vizijas ir toliau, kaip darai straipsnio pradžioje, bet pademonstruoti visišką „reikalo" neišmanymą vargu ar derėjo.
Kodėl taip rašau? Z.Zidane yra vienas iš dviejų Pasaulyje žmonių, kurie triskart pripažinti geriausiais metų futbolininkais Pasaulyje. Jeigu Tu matei jo veiksmus aištelėje tik taip, kaip surašei 2/3 straipsnio apimties (spjaudosi, šnirpščia nosį, etc.), reiškia jautiesi gudresnė už milijonus kitų žmonių, kurie šitaip įvertino šį arabą. Tai jau nesveika didybės manija Tavo prote!
Taip, rašai, dok. filmo kūrėjai „atskleidinėjo" kūrinyje Zidane „vidinį" pasaulį, o aš filmo , deja, nemačiau, bet taip, kaip aprašai šio žaidėjo elgesį ir būseną aikštėje, yra tiesiog nonsensas. Nes mačiau jo „elgesį" daugelį metų...
Rašai, kad futbolas „trumpina" gyvenimą. Lietuvos futbolo federaciją dės visas pastangas, kad LT 2016 metais patektų į Europos čempionatą. Mažai kas tuo tiki, o į Pasaulio čempionatą LT, sako, šansų nėra. Reiškia PAR susirinkę rinktiniai žmonės, sugebantys tam tikrus fizinius veiksmus, sąlygojamus PROTO impulsų, atlikti žymiai geriau ir greičiau negu milijonai kitų, nelošiančių FIFA taurės varžybose. Z.Zidane visada buvo geriausias tarp tų išrinktųjų (dabar jam pagal talentą prilygsta tik vienas - argentinietis L.Messi).
Tai išdėsčiau ne savo požiūrio deklaravimui, bet tam, kad pasakyčiau, kad taip, kaip Tu rašai (publicistika), gerai pasitreniravę galėtų po metų ar mažiau daryti daug išsilavinusių žmonių. Jeigu tik užsinorėtų ir turėtų tikslą. Taip, kaip „spardo kamuolį" kitokio išsilavinimo žmonės dabar PAR, Lietuvoje, deja, pasiekti, niekaip ne

Monika, 2010-06-25 14:59

Nemėgstu sportininkų, kurie spjauna ant kultūros ir nemėgstu kultūros žmonių, kurie niekina sportą.

chusdh, 2010-06-25 11:51

fantastika. As jau maniau, kad su manim kazkas negerai, nes nieko neiziuriu tam futbole - nei azarto, nei gražaus sporto. Labai smaikstus futbolininko veiksmu aprasymas.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti