Menas jungia

7MD informacija
Gegužės 23 d. 17 val. Kauno Filharmonijos salėje įvyks jau VI vaikų ir jaunimo menų festivalis „Gražiausiu taku“. Šio festivalio koncertinėje programoje – dainuojantys, šokantys ir muzikuojantys vaikai iš Kauno ir kitų šalies miestų. Projektas „Gražiausiu taku“ išskirtinis – į koncertinę programą integruojami ir talentingi neįgalūs vaikai.


Nuo pat mažens vaiko asmenybės formavimuisi reikia teigiamų išgyvenimų, malonių įspūdžių.

 

Dalyvaujant įvairiuose renginiuose ugdomas muzikinis skonis, tobulėja savikontrolė viešumoje, įgaunami tam tikri doroviniai pagrindai. Tai ypač svarbu specialiųjų poreikių vaikams, jie dalyvaudami bendrose programose su sveikaisiais gali pademonstruoti savo meninius gebėjimus. Visada žavi ir jaudina Kauno neprigirdinčiųjų ugdymo centro vokalinio ansamblio „Imitacinė daina“ pasirodymas, kai gestų pagalba perteikiamas dainos turinys, veido išraiška reaguojama į kontrastingą muziką.


„Gražiausiu taku“ – tai tęstinis edukacinis, socialinis, kultūrinis projektas, skatinantis bendrauti, tobulinti save ir savo aplinką. Džiugu, kad keliauti kūrybos pažinimo taku neatsisako ir žinomi meno žmonės, profesionalūs atlikėjai: Aušra Cicėnaitė, Merūnas Vitulskis, Vaida Genytė, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Jūratė Miliauskaitė ir kt.


O visų dalyvaujančių kolektyvų vadovams, mokytojams atsiveria puiki galimybė pasidalyti patirtimi, kaip ugdyti asmenybės savitumą ir toleranciją.


Festivalio „Gražiausiu taku“ įkūrėja ir organizatorė – neformaliojo ugdymo mokytoja ekspertė
Aleksandra Danutė Žiedelienė, projekto vadovė ir programų režisierė – Lijana Žiedelytė.


Rengėjų inf.© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.