Mediateka vėl kviečia lankytojus

7MD informacija
Prasidėjo ketvirtasis Vilniaus mediatekos sezonas. Jį mediateka pasitiko pagausėjusia filmų kolekcija.

Kelis šimtus filmų dovanojo Vilniaus Goethe’s institutas. Tarp jų – dokumentiniai filmai apie garsius vokiečių kompozitorius, rašytojus, mąstytojus bei įvairių žanrų šiuolaikiniai ir klasikiniai vaidybiniai filmai (tarp jų – Roberto Siodmako, Rainerio Wernerio Fassbinderio, Wimo Wenderso kūriniai). Dėmesio turėtų sulaukti nacių propagandiniais filmais kadaise išgarsėjusios režisierės Leni Riefenstahl kūryba.


Papildytas ir „Meno avilio“ filmų fondas. Įsigyta lietuviškų ir užsienio režisierių filmų. Mediatekoje saugoma ir vertinga kino kritiko Sauliaus Macaičio sukaupta filmų, knygų, periodikos kolekcija. Taip pat lankytojams prieinama ir Jono Meko dovanota periodikos bei knygų kolekcija.


Vienintelėje specializuotoje tokio pobūdžio Vilniaus mediatekoje yra penkios filmų peržiūros vietos, taip pat keli skaitymo bei darbo stalai, čia taip pat galima skaityti leidinius apie kiną ir medijų meną. Šiokiadienių vakarais patalpose vyksta ir videomeno bei fotografijos kursai, čia renkasi ir Kino klubas. Šią savaitę (spalio 21–24 d.) mediateka tapo ir tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ informacijos biuru.


Mediateka kviečia visus, norinčius įdomiai praleisti popietes ir vakarus, į Vilniaus mokytojų namų antrąjį aukštą (Vilniaus g. 39, 313–314 kab.). Darbo valandos: trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 14 iki 19 val., penktadienį nuo 14 iki 18 val.


Mediatekos katalogus galite rasti internetiniame puslapyje www.menoavilys.org.


Mediatekos inf.

 

*  *  *

 

© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.