Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Buldogo rauda

Komentarų yra - 7  
ST, 2009-10-13 14:42

Deja - Butkevičienė. Kažkam Nacionalinėje (!) televizijoje ji gal "išminties etalonas" (kaip "Triumfo arkos" vedančioji - elegancijos, grožio ir šmaikštumo "pavyzdys", o juk vien įveržtas tos lėlytės balsas, nesugebėjimas natūraliai ištarti nors vieną žodį ją bent kiek kultūringesnėje aplinkoje diskvalifikuotų)

jona., 2009-10-11 12:16

Nemanau, kad Butkevičienė rodė savo "išmintį" šeimininkų nurodymu- ji tiesiog dar nesubrendusi nei žiniomis, nei skoniu, nei intelektu... jai dar augti ir augti... Man patinka žiūrėti ir klausytis laidas, kuriose aš nepagaunu vedančiojo pozicijos...manau, kad šališką savo nuomonę gali reikšti tik apžvalgininkai arba žurnalistai savo autoriniuose straipsniuose... gal aš ir neteisi...

Meškiukas, 2009-10-10 20:50

Puikiai! Ūbis, kaip visuomet, į 10-uką.

Hundmeister, 2009-10-10 17:04

labai jau negerai ir neteisingai čia pasakyta apie buldogus. Kiek pažinojau šios veislės atstovų, ir angliškos, ir prancūziškos veislės, visi buvo labai romūs, protingi humanistai. Tik biškį apsiseilėję ir knarkia naktimis. Apskritai ir tarp šunų, kaip ir tarp žmonių, pasitaiko ir prastų manierų, ir neišauklėtų negeriečių. Bet šunų atveju viskas priklauso nuo tik šeimininko. Tai gal Butkevičienės atveju - irgi?..

s, 2009-10-10 13:10

Geras ir teisingas straipsnis. Tik Butkevicienė ko gero jo neskaitė

sena ponia, 2009-10-09 20:04

Jau pavadinimas nokautuoja. :) Tačiau "Misūrio vingių" nereikėtų sprausti į (anti)vesterno žanro rėmus (moterys nežiūrės): tai tiesiog gerokai trenktas puikus filmas, kuriame nėra nė vieno teigiamo personažo.

Ir vėl tyliai pasidžiaugiau, kad sutapo nuomonės dėl "Babelio", kuris ties sandūromis... girgžda.

- - - - j., 2009-10-09 17:33

Neturiu jėgų baigti skaityti... ačiū... turiu du vaikus- abu teisininkai... duktė teisėja... aš pati t. p. kažkada dirbau tokį darbą... Jei Butkevičienė vestų laidas komercinėje televizijoje- nesistebėčiau, bet parodyti savo tokį šališką ir dar nekvalifikuotą požiūrį per visuomeninę - nedovanotina... Nesakau, kad viena pusė kalta, o kita šventa... leiskim teisininkams dirbti savo darbą...

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti