Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
TEATRAS

Išdalyti „Auksiniai scenos kryžiai“

Komentarų yra - 10  
htFSVDsfbOiACseshh, 2012-03-18 06:56

First of all, I want to send a salute to every areder and writer of this magnificent column. After this, I want to share with you my passion that is fed by all those beautiful landscapes. The fact of matter is that I have always loved every single thing which is somehow related to adventures and such, including landscapes, indeed.

XgisztaMwfXyHlcpOm, 2012-03-16 13:39

There are a few western juinralosts and academicians who knew just how vastly China has changed in last 16 years (or 30 years if you discount the spasm of 1989.) Most of them also understand the significance of it. But they either kept that to themselves or was ignored completely by the media establishment. When they are called upon by the same establishment to pontificate on China in a moment like this, they skip over (just pay lip service to) this basic fact, and go directly to the latest outrages of China. It is extremely frustrating when NYT have 2-3 articles a day on China, almost all critical, but very rarely allow an alternative voice to appear on its pages. I hope blogs like yours are the start of the formation of independent, alternative voices on matters concerning China. But this is still very far away from the establishment.

rkPIGYiUhOZOTAtKFWh, 2012-03-15 11:25

I would like to thnkx for that efforts you've set in prnduciog this website. I'm hoping the same high-grade web site article from you in the upcoming as well. In fact your creative creating abilities has inspired me to have my own web site now. Genuinely the running a blog is spreading its wings quickly. Your write up can be a great example of it.

Gaila, 2009-04-09 15:43

Tikrai neaiškūs buvo kryžių skyrimo kriterijai-man panašiausia,kad pagal regionus-Kaunui,Klaipėdai, Panevežiui ir t.t. O,rodos, taip paprasta,taip aišku-turėtų gauti geriausi,nepriklausomai iš kur jie,koks jų charakteris, kokia akių spalva ar šeimyninė padėtis. Man dzin ar jie miega su savo žmonom ar su meilužėm ir kaip jie ateina atsiimti apdovanojimų- su frakais ar su džinsais. Man svarbu tik ką aš gaunu iš jų kūrybos ir kiek mane tai jaudina,sukrečia,priverčia mąstyti.Hamletas ,manau, buvo vertas bent 4 kryžių- tų ,kuriuos gavo - ir už režisūrą,ir už pagrindinį vyro vaidmenį. O būtų mano valia - ir už antraplanį moters. Gaila OK ir viso OKT kolektyvo.

Jota, 2009-04-09 12:23

Tikrai suveike vadinamasis galescio faktorius ir kryziai buvo atiduoti ne favoritams, tuo tarpu pastarieji kuri laika matyt net nunutuoke visos tos perversijos masto, bent jau is ju kalbu buvo aisku.. Taciau net ir jie nesiryzo padekoti seksualiai neuzganedintai komisijai...

jo , 2009-04-09 10:13

taip taip čia palaikau "Nova Casa".... iš OKT sukurto Hamleto kūrėjų atvirai pasityčiota, todėl matoma tik kaži ko kas palydėjo ar nepalydėjo... tam kad nukreipti dėmesį nuo neįgalios komisijos darbo... o gal čia specialiai pažemintin norėjo Varną, ar Alg. Martinaitį ir dar kelis, kad jie jaustusi labai nekaip, juk jie suvokia kad tas jų auksinis kryžius tapo plasmasiniu jiems patiems???

O oskaras dar sakyciau buvo mandagus, taip reaguodamas... as turbut buciau pavares komisija "atokion vieton"..

Nova Casa, 2009-04-06 12:14

Tos įmetėjusios kritikės, bėgant laikui, vis labiau erzinasi, kai teatro menas neprasibrauna iki jų jautraus vidaus ir neužganėdina jų. Kuo toliau, tuo prasibrauti sunkiau, škia. Jų sėkmingo ar nesėkmingo sceninio užganėdinimo faktas būna lemiamas. Ką ten režisierius ir aktoriai kūrė ir stengėsi perteikti, lieka apskritai už jų dėmesio ribų. O neužganėdintos būna bais nepatenkintos ir puola visaip keršyti kūrėjams ir juos žeminti. Taip ir OK komandai šįsyk įvyko. Užuojauta. Siūlyčiau ateity skiriant Kryžių komisiją (ir ypač komisijos vadovą -ę) įvesti amžiaus cenzą aktyvaus seksualinio ciklo rėmuose.

Nagi, 2009-04-05 13:49

Prie ko cia toks sulyginimas? Gedulingumas buvo rengeju grieztai kordinuotas, o Korsunovas kordinavo savo veiksmus. Taciau sutinku su pirmu komentaru, jog jo nusivylimas virsyjo teatro sventes gedulinga nuotaika. Narkomanui, matyt, taip nepasirode...

narkomanas, 2009-04-04 12:35

tokios gedulingos "šventės" dar neteko matyti. Gaila, kad nesate Koršunovo tetro gerbejas, gal pastebėtumete, kad jis "prisiuostęs", nekordinuoja judesių ir veiksmų - nusisukęs nuo p. Dauguvietytės nusvyravo į savo vietą, neišgirdęs "nepritariančios" salės gaudesio...

Taip, 2009-04-04 11:55

Vargsas, vargsas Korsunovas

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti