Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Čiuožiant atgal

Komentarų yra - 5  
neūbis2, 2009-03-23 13:15

... o labiausiai neapkenčiu tos bais paplitusios tautiečių priedermės, kuri savo smegenims skirtoje galvos dėžutėje laiko vieną ar du mėsainius, leidžia sau iš aukšto žvelgti į kiekvieną tikrą, o ne menamą, proto bokštą, atsainiai tapšnoti jam per petį, ir paisyti, kad tas išprusimas ir enciklopedinis žinojimas yra nieko vertas palyginus su tautinio alaus jūra ir bliovimu: "Mes laimėjom!!!". Jukš pas delfius!

neūbis, 2009-03-23 12:58

Irgi kaip ir Ūbis, negaliu pakęsti Dainų švenčių ir dailaus čiuožimo. Į tą patį nepakenčiamo tautinio popso sąrašą įrašyčiau ir Sportinius šokius, Komercinį krepšinį, Dainų ir Šokių dešimtukus, Euroviziją, Grožio ir Mados konkursus, ir t.t. (sąrašą galima būtų tęsti, bet, manau, Jūs ir taip mane supratot :). O dėl perlų, ta 99,999 proc. galvų yra tos, ant kurių nors ir bastyk perlų ir deimantų tonas, visvien nebus jokio intelekto. Ūbiui, manau, niekas nieko nebarstė, apart kankorėžių ir akmenukų įvairaus kalibro, ir tas jo intelektas, kurio čia jam taip pavydit - tai rezultatas ilgų metų nepetraukiamo juodo triūso, kad Tamstos galėtumėt prie teliko sau ramiai čipsus kramsnot. (Atsiprašau Ūbio už neprašytą advokatavimą).

Jona, 2009-03-22 14:06

Ziūrėsiu "Įsibrovimą"...Dėkinga uz suteiktas zinias...Bet...atsiklaupkite ant kelių ir, pakėlęs akis į dangų, padėkokite Tam "Kazkam" kad Jums tiek davė...Deja, Dievulis ne visiems po lygiai padalino, tereikėjo Jam tik truputį kryptelti į šalį, ir intelekto perlus būtų išpylęs ant kitos galvos...

urvinis, 2009-03-22 12:05

Ponia Ūbė turi teisę garsiai visiems prisipažint, kad jai nepatinka Dainų šventės ir dailusis čiuožimas. Man truputį neskanu skaityt tokias kvailystes, bet ką padarysi. Juk apie filmus šį bei tą parašo, perskaityt reikia. Geresnių apžvalgininkų juk dabar vis tiek neturime, reikia džiaugtis bent tuo, kas yra.
O dėl to, ką ji sau mano apie dviračių sportą, "Akropolį" arba D. Grybauskaitę- nesijaudinsime, tegu sako, ką nori. :)

Gimusi ir subrendusi sovietų laikais, 2009-03-21 18:24

Jonai ,Jonai,
chorai dainuoja Japonijoje, Norvegijoje, Sveicarijoje, Italijoje, Ispanijoje ir t.t. Miniu tik tas šalis ,kuriose sovietų nebuvo. O man smagu, kai matau tiek gabių muzikalių žmonių.
P.S
O Jūsų per TV rodomų filmų apžvalgą visada skaitau atidžiai ir nenusiviliu.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti