Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
DAILĖ

Stebėtojo pasaulių (pa)stebėjimas

Komentarų yra - 8  
eLXpTFxeGVHfQ, 2012-06-06 08:34

looks like a beautiful place I love the couolrs and choice of materials they have used to decorate the place, black & wood compliment each other perfectly.

ZHawSgcOcm, 2012-03-15 11:07

vejas galvoje rašo:Galiu paksayti, kad irgi labai panašiai, prieš kelis metus esu buvus pas dietologę, Daivos Pipiraitės kolegę. Viskas ėjosi labai gerai, palikau kažkur 8 kg, bet taip ir liko tie nelemti 5-7 kg. Turiu valgiaraštį, bet vis atsipalaiduoju ir nukrypstu nuo jo. Žinau ko trūksta, tai šiek tiek valios ir disciplinos, bei atsilaikyt prieš užkandžiavimus (kas turi 2 mazus vaikus, tai turbut supras, ką reiškia jiems gaminti, nesuvalgytas, paliekamas maistas ir t.t.) ir galbūt trūksta tikrai rimtos motyvacijos. Taip atrodo, na kas čia tie 5 kg, tai ne 10 ir ne 15 kg dėl ko vertėtų vėl kreiptis. O tie 5 kg sunkiausia ir krenta. Kol kas manau kad motyvacijai sugrąžinti užteks to, kad matau kaip svarstyklių skaičiai pamažu eina į didesnę pusę, kai kurie rūbai ima veržti ir šito pasiskaitymo, įkvėpimo iš jūsų. Galbūt net šis mano komentaras bus tam tikras pasižadėjimas sau pačiai ir motyvacija iki vasaros atsikratyt 5-7 kg O dėl briedžio, tai viskas gerai kas gerai baigiasi, tikiuosi daugiau neteks jų sutikti tokiom aplinkybėm

Aiste, 2009-02-09 12:57

Man straipsnis patiko. Paroda taip pat :)

Mokiniui, 2009-02-08 13:19

Serys ir mano buvo mokytojas, ir deja, nepavadinciau jo mazakalbiu. Taip, jis nedaugzodziaudavo. O Kalbedavo daug. Atsimenu ji nepaprastai artistiska, kalbedamas jis gestiguliuodavo rankomis, judedavo visu kunu, aiskindamas apie skulpturos plastika. Megdavo kitus nustebinti savo pasakymais, kurie budavo ir poetiski ir drastiski. Napavadinciau jo labai jautriu, bet jo grubuma ir atsiauruma islygindavo poezija, kuri kaip jo seselis, niekada jo neplikdavo, ne sekundei neatstodavo.

mokinys, 2009-02-08 09:13

Šerys tam tikru metu buvo mano mokytojas. Lenkiu galvą - vienas DIDŽIAUSIŲ MOKYTOJŲ. Išties nemėgo daugiažodžiauti, labiau jautė nei kalbėdavo. Skaitau straipsni ir taip įspūdis apima, kad pats Šerys kalba. Jautriai užrašė ta autorė, tikrai su nuostata parašyta, atėjo žmogus, pamatė MOkytojo darbus ir ačiū dievui, jai matyt viskas jau buvo aišku. Tad ir u-rašė jau gimusį tektsą. O gal Paties Mokytojo padiktuotą? To ajutrumo ir truksta menotyrininkui svitai. Džiaugiuos kad neradau tuščiaviduriš žodžių : trancendentinis, amorfinis, intertekstualus ir tt. Tai tiek pastebėjimų.

Mice, 2009-02-07 18:17

Straipsnis parasytas su isankstine nuostata. Kalba tezemis, bet ju itikinamai neargumentuoja. Neprofesionalu.

Ponas Niekas, 2009-02-06 18:47

Geras straipsnis. Kaip reta 7 md. Manau neraso Repsys ir Vaitiekunas nes ne ju darbas-amatas tekstus rasyti :) Elementaru, pone Nusistebejes :)

Nusistebejimas, 2009-02-06 16:35

NUO KADA SERYS MAZAKALBIS?
KAS CIA PER NAUJIENA?
KODEL APIE SERI NIEKO NERASO R.P. VAITIEKUNAS? ARBA P.REPSYS ? ARBA KITI MENININKAI?

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti